Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Uber

Piesaista uzmanību kopbraukšanai

Par ievērojamu notikumu pasaules ekonomikā nesen kļuva starptautiski plaši pazīstamā ASV kopbraukšanas taksometru servisa Uber akciju tā dēvētais sākotnējais publiskais piedāvājums jeb IPO Ņurjorkas fondu biržā, jo kļuva par vērienīgāko debiju kopš 2014. gada, kad biržā debitēja Ķīnas gigants Alibaba Group.

Protests pret Uber Kolumbijā pārvēršas grautiņā

Tūkstošiem taksometru vadītāju, protestējot pret kopbraukšanas pakalpojumiem, Kolumbijas galvaspilsētā Bogotā ir nobloķējuši ielas un iesaistījušies sadursmēs ar policiju, ziņo BBC.

Uber vadītājs atvainojas par Londonā pieļautajām kļūdām

ASV kopbraukšanas pakalpojumu kompānijas Uber vadītājs Dara Hosrovšahi atvainojies par pieļautajām kļūdām, viņam reaģējot uz Londonas transporta sistēmas operatora Transport for London lēmumu, kas paredz neatjaunot uzņēmuma darbības licenci pilsētā pēc tās termiņa beigām 30.septembrī.

Uber zaudē licenci pakalpojumu sniegšanai Londonā

Londonas transporta sistēmas operators Transport for London piektdien paziņoja, ka neatjaunos ASV kopbraukšanas pakalpojumu kompānijas Uber darbības licenci pilsētā pēc tās termiņa beigām 30.septembrim, ņemot vērā bažas par sabiedrības drošību.

Atkāpies Uber ģenerāldirektors

ASV kopbraukšanas pakalpojumu kompānija Uber trešdien apstiprināja, ka tās ģenerāldirektors un viens no dibinātājiem Treviss Kalaniks ir atkāpies no amata.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide