Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Vidzemes slimnīca

Vidzemes slimnīcā trīs jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, tostarp mediķim

Vidzemes slimnīcā pagājušajā diennaktī konstatēti divi jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi pacientiem, kuri līdz šim atradās pašizolācijā mājās, kā arī saslimis viens darbinieks, kurš tagad atrodas stingrā izolācijā mājās, aģentūru LETA informēja SIA Vidzemes slimnīca sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Vidzemes slimnīca uz mēnesi paliek bez karstā ūdens

Saistībā ar siltumtrases rekonstrukciju no 25.jūnija līdz jūlija beigām Vidzemes slimnīca palikusi bez karstā ūdens. Lai gan iestādes vadība apgalvo, ka tas slimnīcas darbu nekādi neietekmē, nodaļā ne pacientiem, ne personālam karstais ūdens nav pieejams.

Valkas novada dome par vairāk nekā miljonu gatava pārdot slimnīcu

1 293 390 eiro ir summa, par kuru izsolē varēs iegādāties Vidzemes slimnīcas Valkas novada domei piederošās kapitāldaļas. Tās gan var atpirkt arī Valmieras pilsēta, bet, ja tā nenotiks, Valka lems par privāto investoru piesaisti. Tieši viņu uzrunāšana bijusi pamatā Valmieras domes lēmumam slimnīcu sadalīt divās daļās, bet, kā izrādās, potenciālie investori vēl nemaz neesot lēmuši par iespēju piedalīties izsolē, otrdien raksta laikraksts Diena.

Vidzemes slimnīcā no 6.stāva izkritusi sieviete

Naktī uz otrdienu Vidzemes slimnīcā no 6.stāva izkritusi kāda paciente, kas no gūtajām traumām notikuma vietā mirusi, aģentūrai LETA apstiprināja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Bez dialoga nav slimnīcas

Divu pašvaldību nespēja sadarboties, iespējams, ir iemesls, kāpēc nolemts sākt Vidzemes slimnīcas reorganizāciju, izveidojot divus atsevišķus uzņēmumus - Valmierā un Valkā. Lai gan slimnīcas kapitāldaļas pieder gan Valmieras, gan Valkas pašvaldībai, tomēr lēmumi par turpmāko slimnīcas attīstību nav pieņemti, pusēm vienojoties.

Valkas novada dome grib pārdot savas daļas Vidzemes slimnīcā; sāk iestādes reorganizāciju

Vidzemes slimnīca tika izveidota 2007.gadā, apvienojoties Valkas un Valmieras slimnīcām. Patlaban Valmierai pieder 75% slimnīcas kapitāldaļu, bet Valkas novada domei - 25%. Tomēr Valkas pašvaldība iecerējusi sev piederošās slimnīcas kapitāldaļas pārdot privātam investoram, otrdien vēsta Vidzemes televīzija. Savukārt Valmieras dome tādēļ ārkārtas sēdē otrdien nolēmusi sākt slimnīcas reorganizāciju, izveidojot divus atsevišķus uzņēmumus - Valmierā un Valkā.

Vidzemes slimnīcā katastrofāli trūkst ārstu

Vidzemes slimnīcā trūkst ķirurgi, neirologi, ginekologi, medicīnas māsas, 23% ārstu ir pirmspensijas vecumā, ziņo Latvijas radio."Pēdējā laikā, 2010.gadā, ir pienākuši jauni patstāvīgā darbā ārsti tikai urologi. Mums joprojām strādā viena, pensionēta otolaringoloģe un nav, kas nāk viņas vietā. Jā, ir viena laba un spēcīga daktere, bet viens jau nav karotājs - kad operē vajag vismaz divus.

Glābējsilīti Valmierā cer atvērt nākamā gada martā

Šajā gadā Valmierā, Vidzemes slimnīcā, neizdosies atvērt septīto glābējsilīti Latvijā. Projekta pārstāvji cer to izdarīt nākamā gada martā, aģentūrai LETA pastāstīja projekta vadītāja Laura Zvirbule.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide