Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +2 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Māksla

Es gribu pati būt kaut kas © DIENA

Aleksandras Beļcovas ekspozīcija Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā aptver visus mākslinieces radošās darbības aspektus un posmus. Tas ir ievērības cienīgs bezprecedenta notikums.

Laikmetīgās mākslas centrā Kim? norisināsies Black Market(1)

Noslēdzot desmitgades svinības, 11. decembrī Laikmetīgās mākslas centrs Kim? atklās nebijušu notikumu – Black Market. Tajā būs iespēja ne tikai apskatīt, bet arī iegādāties Kim? desmit gadu laikā izstādīto mākslinieku darbus, informēja Kim? pārstāvji.

Sarkano pelargoniju nami © DIENA

Viens no spilgtākajiem XX gadsimta modernās arhitektūras objektiem Londonā svin jubileju. Bārbikena kompleksam – piecdesmit gadu.

Dzelzceļa muzejā norisināsies starptautiskais mākslas gadatirgus Art Riga Fair 2019

Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā no 27. novembra līdz 1. decembrim sesto reizi norisināsies ikgadējais starptautiskais mākslas gadatirgus Art Riga Fair 2019. Tas pulcēs laikmetīgās mākslas galerijas un māksliniekus no Vācijas, Francijas, Šveices, Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas un Islandes, informēja Happy Art Museum pārstāvis Dags Vidulejs.

Zināmi modes dizaineru konkursa Meringue finālisti

Jauno modes dizaineru konkurss Meringue norisināsies 25. novembrī plkst. 18.30 kultūras notikumu vietā Hanzas perons. Par galveno balvu konkursā cīnīsies vienpadsmit konkursa finālisti - topošie modes dizaineri no Latvijas Mākslas akadēmijas, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas un Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas, informēja konkursa pārstāve.