Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Politika

Covid-19 plānu haoss izgaismo domstarpības par atbildību sadali valdībā(23)

Covid-19 ierobežošanas stratēģisko plānu Ministru kabinetā pieņēma tikai pagājušajā nedēļā - pēc tam, kad runas par haotiskajiem lēmumiem sākās gan pašā valdībā, gan arī Valsts prezidents Egils Levits norādīja, ka šāds plāns vajadzīgs. Novēlotā rīcība atgādināja par valdības atslābumu zemākas saslimstības laikā, tā vietā lai gatavotos augstākai saslimstībai rudenī, kā arī izgaismoja premjera un veselības ministres atšķirīgo nostāju, kurš par ko atbildīgs.

Saeima kriminālvajāšanai nodod deputātu Adamoviču(5)

Saeima šodien piekrita kriminālvajāšanas sākšanai pret 13.Saeimas deputātu Aldi Adamoviču (JV) par, iespējams, veiktu krāpšanu, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un dienesta viltojumu.

Latvijas Reģionu apvienība pārtapusi partijā(11)

Partiju apvienība Latvijas Reģionu apvienība šodien dibināšanas kongresā, iesaistīto partiju amatpersonām parakstot reorganizācijas dokumentus un klātesošajiem nobalsojot par šo jautājumu, pārtapa partijā Latvijas Reģionu apvienība (LRA).

Vēlas kļūt par varas partiju © DIENA(1)

Kļūstot par pirmo pasākumu jaunajā konferenču centrā ATTA Centre, sestdien Latvijas Reģionu apvienība (LRA) rīkoja kongresu, lai no trīs partiju un trīs biedrību apvienības pārtaptu vienotā partijā. Tiesa gan, apvienībā līdz šim ietilpstošā Vidzemes partija, kā jau bija zināms iepriekš, tomēr paliek pati par sevi, taču tai būs sadarbības līgums ar LRA.