Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Nolaist Rīgu līdz kliņķim

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Katrīne
K
Rīdziniekiem vismaz ir normālas sociālās garantijas pret nabadzību. Latvija ir izlaupīta vēl par vienu pakāpienu vairāk nekā Rīga, bet tikai šiem izdarītajiem noziegumiem nav politiskā pasūtījuma KNABAM, bet gan jau kādreiz pienāks tā stundiņa...…...
Gumija
G
Pirms Ušakova 20 gadu nacionāļu valdīšanas laikā tika uzcelltas 2 kārtas Zelta tilta par 600 miljoniem, sadzīti kanāla pāļi par 6 miljoniem.Latu. Vēl izpārdotas vietas kroplīgām celtnēm- Trianguls, dzīv.māja citadelē, GoPlanet, O'Rigo (stacija). Neviens veloceliņš. Nebija brīvbiļetes, šķiet, skolēnu brīvpusdienas arī. Protams, šodien arī ir, par ko sūdzēties. Ielāpainas ielas. Nav park&ride. Tizli tramvaju maršruti un tramvaju ierobežošana ar īpašiem luksoforiem.
K
K
traģēdija bija ušakova piedzimšana.
ušakov,
u
jūs pats esat traģēdija un cerams, ka beidzot jūs aizslaucīs vēstures mēslainē. Tā ir īstā un vienīgā jums piedienīgā vieta!
Kuzajakins un Murizons
K
Lielākā traģēdija ir koķetēt ar mīlestību uz Kuzju un Muri, pēc tam tiem laupīt zēnību un atstāt novārtā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

E-veselības remonts

Līdz galam vēl neizveidotā e-veselības sistēma jau esot novecojusi, taču tās labošanai nepieciešamos līdzekļus vairs neņemšot no Eiropas fondiem, bet gan no mūsu valsts budžeta.

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats