Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ceļš caur apzinātību uz labāku cilvēku

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Atis Priedītis
A
Meditācijai ir ļoti liela nākotne. Otrs ceļš - alkohols, tabletes un psihospeciālisti manuprāt, ir mazāk perspektīvs. Pagaidām gan par meditāciju un visām tās izpausmēm ir ļoti maz informācijas.
redzi
r
Visa ''meditēšana'', jeb, sauksim īstajā vārdā, pašhipnoze, notiek tādā zemē kā Indija, kur cilvēki taisa zem sevis uz ielas un Ganga ir pilna ar pūstošiem līķiem. Nu un dažās citās valstīs ar tikpat jauku ainavu. Latvietim miers iestājas ar savas sētas sakopšanu. Mums normālos apstākļos pietiek ar ''pasēdēt un padomāt'', kad sāksim dzīvot kā indusi, tad arī meditēsim.
  • 1
  • 0
Pravietisnejaukais
P
Dieva Vārds, Bībele, pravieša Jeremijas grāmata 17: 5-8: Tā saka Tas Kungs: ”Nolādēts ir, kas paļaujas uz cilvēkiem un tur miesu par savu atbalstu un elkoni un kura sirds atkāpjas no Tā Kunga! Tas ir kā kails koks tuksnešainā klajumā, tas nekad nekādu labumu neredzēs; tam jādzīvo izkaltušajās tuksneša vietās, neviesmīlīgā klajuma sāļainajā zemē.Bet svētīgs ir tas, kas paļaujas uz to Kungu un kura cerība ir tas Kungs! Tas ir kā koks, kas stādīts pie ūdens un kas rieš savas saknes jo tuvu upei, tas nebīstas karstuma, tā lapas paliek zaļas. Arī sausā gadā tas nebīstas, tas nemitīgi dod savus augļus.”
Pravietisnejaukais
P
Dievam ar šo ir tāds "sakars", ka Viņš brīdina cilvēkus nepaļauties uz cilvēkiem (arī uz sevi un saviem sapņiem ne), bet paļauties uz Viņu.
  • 2
  • 2
no problem
n
Tas pierāda, ka dzīvojot tuksnesī, senajiem žeidiem nervi bija pavisam čupā karstuma dēļ. Bet kāds Dievam ar to sakars?
  • 1
  • 1

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Divi vīrusi. Kas kopīgs un atšķirīgs?(6)

Gan gripa, gan Covid-19 izplatās līdzīgi. Šie vīrusi var skart jebkuru, esot ciešā kontaktā – tuvāk par diviem metriem – ar jau saslimušo. Vīrusi tiek izplatīti ar pilieniem, kas rodas šķaudot, r...

Veselība

Vairāk Veselība


Dārza Diena

Vairāk Dārza Diena


Senioru Diena

Vairāk Senioru Diena


Dienas padomi

Vairāk Dienas padomi


Būve un interjers

Vairāk Būve un interjers


Cits

Vairāk Cits