Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vairāk nekā 70 pazīstamu un jaunu Latvijas mākslinieku radījuši elektronisku krāsojamo grāmatu

Interneta portālā Arterritory.com pieejama elektroniska krāsojamā grāmata Izkrāso! Arterritory par labāku pasauli, kas tapusi kā krīzes laika solidaritātes projekts un kurā iekļauti vairāk nekā 70 pazīstamu un jaunu mākslinieku, kā arī citu radošo industriju pārstāvju radīti melnbalti zīmējumi, ko var izkrāsot gan izdruku formātā, gan digitāli, informēja portāla pārstāvi.

Projekts tapis kā mākslas un kultūras portāla Arterritory.com un mākslas žurnālistes Paulas Lūses kopīga iniciatīva vēlmē saliedēt un mobilizēt sabiedrību - aicinot domāt par pasauli, kādu mēs to vēlētos redzēt pēc krīzes.

Zīmējumus var krāsot gan lieli, gan mazi; ar roku un digitāli – datora ekrānā. Tiem var piezīmēt klāt un iedvesmojoties radīt savus, tādējādi turpinot šo radošās mandalas ideju un vizualizējot sapni par labāku pasauli. Mājās, vizuālās mākslas stundās vai jebkur citur.

Mākslas un kultūras portāla Arterritory.com direktore Una Meistere atklāj: "Šajā mūsu visu jaunajā dzīvē, kas atnāca piepeši un negaidīti, par izšķirīgi svarīgu instrumentu ir kļuvis radošums un sadarbība. Papildinot citam citu, ļaujoties kreatīvai kopības sajūtai, iespējams realizēt to, kas citkārt bijis neiespējams. Mēs novēlam radošas un krāsainas Lieldienas!"

Projekta kuratore Paula Lūse: "Jums ne tikai ir unikāla iespēja vienkopus apskatīt tik daudzu mākslinieku darbus, bet aizkustinoši ir apzināties to, ka tie radīti tieši mums - kā iedrošinošs aicinājums izkrāsot viņu vīziju par labāku pasauli."

Krāsojamā grāmata bez maksas ir pieejama un lejupielādējama mākslas un kultūras portāla Arterritory.com apakšsadaļā Projekti.

Izdevumā apkopti visdažādāko mākslas žanru un radošo jomu pārstāvju darbi. Zīmējuši fotogrāfi, gleznotāji, grafiķi, modes mākslinieki, ilustratori, starpdisciplināri mākslinieki, dizaineri, keramiķi, tekstilmākslinieki, arhitekti, scenogrāfi, režisori un studenti. Viņu vidū ir arī tādas Latvijas kultūras ainā pazīstamas personības kā Ieva Jurjāne, Ieva Maurīte, Artūrs Analts, Ģirts Muižnieks, Bruno Birmanis, Kaspars Groševs, Elīna Brasliņa, Elita Patmalniece, Laima Eglīte, Paulis Liepa, Vineta Kaulača, Ritums Ivanovs, Mareunrol's un citi.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja