Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Portāls Bobe.me aicina Baltijas mūziķus un māksliniekus vienoties kopīgā radošā akcijā

Best of Baltic Entertainment jeb Bobe.me aicina mūziķus un māksliniekus vienoties kopīgā radošā akcijā, daloties atbalstā viens otram un veicinot optimismu, informēja portāla veidotāji.

Laikā kad visiem nepieciešama kopības sajūta, atbalsts un uzmundrinājums un valstu robežas tiek slēgtas,ir izveidota komunikācijas platformu mūziķiem un māksliniekiem, kur dalīties ar mūziku, pārdomām un iedrošinājumu.

Bobe.me komanda kopā ar draugiem no video risinājumiem No Limits!  aicina māksliniekus vienoties kopīgā radošā kampaņā un, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un tiešsaistes rīkus, dalīties ar savu mūziku tādējādi iedvesmojot un palīdzot visiem kopīgi pārvarēt šo sarežģīto posmu.

Mākslinieki ir aicināti ierakstīt videomateriālu līdz 15 minūtēm, kur dalās ar savu mūziku, pārdomām un kādu pozitīvu uzmundrinājumu. To var filmēt ar telefonu, kameru vai datoru - kā katram ērtāk.

Lūgums, lai video tiek filmēts horizontāli.
Pēc tam video jāaugšupielādē uz No Limits! servera, sekojot linkam: https://my.pcloud.com/?fbclid=IwAR2RScrCCGcOeWaFGD1rR338leE4-T71PX5zT8ybp1-rvRRDn0lXEMG4_Xo#page=puplink&code=BMb7ZbtGGAePAEvuGL5DODOpf58RBsF8k un tālāk tas tiks publicēts bobe.me Facebook un Youtube kanālos zem vienotās #kopāmājās #togetherathome mirkļbirkas.

Lūdzu, nekādā gadījumā neorganizējiet grupas tikšanās! Mūsdienās ir daudz un dažādi tiešsaistes veidi, kā kopīgi darboties, tai skaitā muzicēt. Drošības apsvērumi, kas pieņemti visās Baltijas valstīs, ir nopietni un tiem ir 100% jāseko.

Modernie saziņas līdzekļi un tehnoloģijas ļauj mums būt kopā un vienotiem pat tad, kad fiziskās kontaktēšanās iespējas ir ārkārtīgi ierobežotas. Būsim vienoti un dalīsimies atbalstā, iedvesmā un radošumā!

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Lai griežas!

Vinila plates renesanse sen vairs nav tikai šaura kolekcionāru kaprīze. Katram cilvēkam ir acis, ausis un pirksti, kas alkst kaut ko aptaustīt.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja