Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgas filmu fonds arī šogad varēs pretendēt uz pašvaldības finansējumu

Rīgas filmu fondam netiek apturēts finansējums - to piešķirs ierastā kārtībā, informēja Rīgas domes pagaidu administrācijas vadītāja padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Jana Jentkus.

Kā katru gadu Rīgas filmu fonds arī šogad varēs pretendēt uz Rīgas domes līdzekļiem ierastā kārtībā. Iepriekšējā gadā Rīgas filmu fonds no pašvaldības ir saņēmis līdzfinansējumu 484 110 eiro apmērā, 2018. gadā – 786 860 eiro, 2017. gadā – 686 509 eiro, 2016. gadā – 250 799 eiro. "Līdzīgi kā iepriekšējos gados, šogad piešķiramā summa ir atkarīga no Rīgas filmu fonda pieprasījuma," pauda Rīgas domes pagaidu administrācijas pārstāve.

Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācija noraidīja jaunu, iepriekšējā domes sasaukuma izstrādāto, iniciatīvu fonda finansējumam atvēlēt atsevišķu budžeta programmu 2020. gadā. Šāds lēmums nav jārisina pašvaldības pagaidu administrācijai. Par atsevišķu budžeta programmu Rīgas filmu fondam varēs lemt Rīgas domes jaunais sasaukums pēc vēlēšanām. Tomēr pašvaldība vērš uzmanību, ka Rīgas filmu fondam netiek apturēts līdzfinansējums, to varēs saņemt līdzšinējā kārtībā.

Rīgas filmu fonds izveidots ar mērķi veicināt ārvalstu filmu uzņemšanu Rīgā, tādējādi radot jaunas darba vietas, piesaistot tiešas investīcijas Rīgai, kuras veicinātu visa veida uzņēmējdarbību.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mūžībā devies dzejnieks Valdis Rūja

Mūžībā aizgājis pēc stāža viens no vecākajiem Rakstnieku savienības biedriem, dzejnieks Valdis Rūja, informēja savienības pārstāvis Arnolds Auziņš.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja