Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgas dome sola, ka šogad ieplānotie Rīgas skolu remontdarbi tiks pabeigti laicīgi

Ik nedēļu apsekojot vairākas Rīgas skolas, kurās tiek veikti dažāda veida remontdarbi, Rīgas domes atbildīgie speciālisti konstatējuši, ka šogad ieplānotie izglītības iestāžu remontdarbi tiks pabeigti savlaicīgi, pauda Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece Baiba Gailīte.

Šonedēļ Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs (GKR) kopā ar Rīgas domes Būvniecības pārvaldes priekšnieku Rihardu Rusinu un atbildīgiem būvniecības speciālistiem apsekojis un klātienē novērtējis būvniecības darbu gaitu Rīgas Hanzas vidusskolā, Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā, Rīgas Valda Zālīša pamatskolā un Rīgas Friča Brīvzemnieka pamatskolā.

Pēc Burova teiktā, visi darbi norit saskaņā ar plānoto grafiku un noteiktos apjomos. Arī būvniecībā iesaistīto speciālistu skaits objektos ir pietiekams, lai nodrošinātu darbu kvalitāti atbilstoši izvirzītām prasībām un ir gūta pārliecība par to, ka līdz jaunā mācību gada sākumam darbi būs pabeigti.

Rīgas Hanzas vidusskolā patlaban norit aktu zāles atjaunošanas darbi. Natālijas Draudziņas vēsturiskajā Šmēlinga projektētā ēkā norit ūdensvada un kanalizācijas sistēmu nomaiņas darbi, kā arī tiek atjaunots 1.stāvs.

Arī Rīgas Zālīša pamatskolai tiek atjaunots 2.stāvs, savukārt Rīgas Friča Brīvzemnieka pamatskolai atjauno pēdējo 4.stāvu, tādejādi pabeidzot ēkā visu klašu telpu un gaiteņu atjaunošanu. Atjaunojot stāvus tiek veikti arī klašu telpu remontdarbi, gaiteņu un labierīcības telpu atjaunošanas darbi.

Kopumā šogad tiek remontētas 40 bērnudārzu un 47 skolu ēkas.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas