Laika ziņas
Šodien
Migla

Vējonis: Valsts prezidenti ir tādi paši cilvēki kā ikviens cits

Valsts prezidenti ir daļa no Latvijas sabiedrības, tādi paši cilvēki kā ikviens cits, atgādinājis Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Melngalvju namā, kur tika atklāta grāmata Brīvās Latvijas prezidenti, prezidents atzina, ka viņam ir patiess gandarījums par grāmatu, jo tā sniedz sabiedrībai plašāku ieskatu Valsts prezidenta darbā, ļauj iepazīt valsts prezidentu personības, dzīvesgājumus un plašāk uzzināt par darbā paveikto, aģentūru LETA informēja prezidenta Preses dienestā.

Valsts prezidents uzrunā klātesošajiem uzsvēra, ka būt Latvijas Valsts prezidentam, aktīvi piedalīties valstī svarīgākajos procesos un nest mūsu valsts vārdu pasaulē ir patiesi liels gods. "Vienlaikus šī grāmata parāda prezidentu cilvēcisko pusi - ka esam daļa no Latvijas sabiedrības, tādi paši cilvēki kā ikviens cits," teica Vējonis.

Valsts prezidents pateicās apgādam Jumava par atjaunotās grāmatas izdevuma publicēšanu. Autoriem un citiem projektā iesaistītajiem viņš novēlēja panākumus, jaunajam grāmatas izdevumam atrodot vietu daudzās mājās un bibliotēkās.

Grāmatas atklāšanā piedalījās arī bijušie valsts prezidenti Guntis Ulmanis, Vaira Vīķe-Freiberga, Valdis Zatlers un Andris Bērziņš.

Pasākumā bija aicināti piedalīties un šo grāmatu eksemplārus dāvanā saņēma Valsts prezidenta kancelejas rīkotā konkursa Mana kā Valsts prezidenta uzruna pēdējo trīs gadu uzvarētāji. Konkursā viņi sevi parādīja kā zinošas un radošas personības, kurām interesē Valsts prezidenta institūcija un valstī notiekošie procesi.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ilgstošas sāpes var izrādīties vēzis

Ne visi mediķi ir tik zinoši, lai uzreiz pamanītu ļaundabīgas kaulu slimības, intervijā Baibai Krastiņai atzīst Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas ārsts Lauris Repša.

Muti ciet!(4)

Smīdina un vienlaikus arī skumdina ziņa, ka Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, kas paredzētas 29. augustā, vēlēšanu iecirkņos obligāti būšot jālieto mutes un deguna aizsegs. Tā to iecerējusi Centrālā v...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē