Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Pedagogi šogad vēl gaidīšanas režīmā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
anna
a
Būtu nu likušies mierā ar tām kompetencēm. Labs skolotājs ij bez tiem jaunajiem un mūžīgajiem papīriem labi mācīs un skolēnus (jā, jā, skolnieciņi viņi mums ir; `apmācāmie` sēž pārvaldēs un ministrijās un tā arī neko nevar vai negrib iemācīties) izglītos (un mīlēs!), Sliktam tie papīru plūdi un nemitīgās jaunās virsotnes ir vienīgais glābiņš, kā vēl aldziņu saņemt...
pašdarbnieks
p
Kaut kas tik demagoģiski pašdarbniecisks sen nebija pieredzēts kopš totalitārā režīma laikiem - prēmijas tiek saņemtas NEVIS PAR DARBU, BET CIK SAVĒJO AIZSŪTĪTS UZ SIBĪRIJU,atvainojiet,UZ OPTIMIZĀCIJU...
Mamma no pieredzes
M
Vispirms sākt ar pašu ministriju. Izvērtēt savus darbiniekus un to skaitu. Lai nav tā, ka pirms kādas sūdzības pārbaudes paši IZM pārbaudītāji laikus ziņo skolai. Protams, ka tad notiek paraugstundas.Skolotāja nebļauj, kā arī pēkšņi stundā sāk izskaidrot jauno vielu, nevis to liek iemācīties pašiem majās.
GoodMaan&ParexK&K
G
Nabazdzīgās Latvijas lepnā tauta nu ir nokļuvusi brīnumrežīma pēdējā debīlposmā, jo muļķu savelētie komūnisti, naclopi, svoloči un ķēmi beidzot iestums valsti sengaidītajā GaišaKomuņizmaNr.2. dupsē, ku LPSR čekistiem un PSKP boļševikiem vienmēr būs zajebis.
Tagadējais students
T
12 gadi skolas solā- absurds. Vienā vidējā Rīgas skolā kopā ar skolotājiem pēc publiski pieejamās informācijas 150 (!!!) cilvēki saņem algu. Ko var darīt tāds skaits darbinieku? Ja būtu jāmācās 11 gadi, pārskatītu amatu skaitu skolā- valsts iegūtu gadā ne vien miljonus, bet miljardus. Būtu gan algas, gan konkurence, gan, cerams, arī uzlabotos kvalitāte.
Alga
A
Strādāt ir viens, bet varbūt kāds reizi nedēļā tikai vienu stundu nostrādā un saņem par to algu par šīm četrām nostrādātajām stundām.
  • 0
  • 0
Ass
A
Cik tā skolu pēdējo divu gadu laika ir aizklapets,cik finanšu nogriezts izglītībai ?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas