Laika ziņas
Šodien
Apmācies

PVD: Baltic Restaurants Latvia nav ievērojuši personīgās higiēnas prasības divos Siguldas bērnudārzos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Prūsis
P
Nav ko turēt kaķus publiskās vietās, īpaši pie virtuvēm. Kaķi izplata slimības.
Nika
N
Un kā ar pārējiem Daily "restorāniem"? Mukusalas ielā , tur kur BOSH. Tie paši cilvēki, kas ar naudu strādā,ar tam pašām rokām krāmē šķīvjus, dakšas, ēdienus. Agrāk, kad tur vēl nebija pašapkalpošanās cik reizes novēroju, ka pirksti šķīvī un ēdienā tika mērkti. Nekādus cimdus nelieto. Par tiem pavāriem bail pat iedomāties, kā tie gatavo ēdienu. Fui.
:(
:
Kā sevi cienošs korespondents var tik stulbi rakstīt: "SIA.... nav ievērojis personīgās higiēnas prasības...." Tās nav ievērojuši konkrēti cilvēki, par ko, droši vien, tūlīt tiks atlaisti!!!! Nevajag bojāt uzņēmuma reputāciju tāpēc, ka darbā nācies pieņemt šmucīgus cilvēkus!!!! Tā jebkuram uzņēmumam jebkurā jomā var gadīties. Svarīgi, kā tas uzņēmums uz šo reaģēs!
.
.
Cilvēka šmucīgums ēdināšanas un pārtikas nozarē tiek reglamentēts. Tāpēc darba līgumā ar cilvēkiem ir norādīts, ka viņš ievēros darba devēja prasības un rīkojumus, un darba devējam cilvēki ir jāapmāca, jāizstrādā atbilstošas higiēnas instrukcijas un jākontrolē šo prasību izpilde. Un DARBA DEVĒJS šajā gadījumā ir SIA. Ja cilvēks ir šmucīgs un nepilda prasības, tad viņš ir jāatbrīvo no darba.
  • 4
  • 1
Una
U
Sāksim jau ar sanitārajām grāmatiņām. Cik tās ir īstenas un cik godīgi ir ēdināšanas darbinieki, proti cik dzirdēju no vairākiem samaksā par sanitārās grāmatiņas iziešanu naudu, ieej pie ārsta. Ārsts uzprasa sūdzības ir? Nav. Un štempelis ir grāmatiņā. Es nevainoju ārstus tas ir saprotami jo ārstu trūkst, ar virstundām, maz maksā. Tāpēc jau ātrumā izlaiž cauri ar jautājumu: Vai sūdzības ir? Otrs jautājums cik iestādēm ir tās sanitārās grāmatiņas kurām vajadzētu būt bet nav. Vai to kāds pārbauda. Pirmajā reizē iziet to sanitāro grāmatiņu bet pēc tam jau nē, jo bieži vien darba devējs sanitārās grāmatiņu iziešanu neapmaksā un darbiniekiem ar zemiem ienākumiem tas sit pa kabatu.
  • 3
  • 1
Enģeļa viesis
E
Pirmkārt,atbildību nes nevis darbinieki, bet uzņēmuma vadība!TĀDS IR LIKUMS!
  • 4
  • 2
.
.
Zarnu nūjiņa ir sinonīms fekālijām. Izskatās, ka pakaļas tiek slaucītas ar rokām bez papīra, un pēc tam tās netiek mazgātas. Par zeltaino stafilokoku ir cits stāsts.
.
.
Ja zarnu nūjiņa ir uz DEZINFICĒTA aprīkojuma virsmām, tad ir skaidrs, ka uz šīm virsmām kāds ir uzpļūtījis vai sēdējis ar netīru d...su. Sēdēšana uz virtuves galdiem nav stils. Higiēnas instrukcijā noteikti jānorāda, ka nedrīkst sēdēt uz pārtikas galdiem, kā arī pļūtīt uz tiem.
  • 6
  • 1
Lina
L
Kad beidzot sāks saukt pie atbildības par san. neievērošanu ēdināšanas uzņēmumos-par tāda veida pārkāpumiem reāli būtu jāsēdina cietumos,jo tā ir tīša kaitniecība bērnu veselībai,pat dzīvībai!
Enģeļa viesis
E
Analīzes izskaidro situāciju. Veltīgi šis kantoris sita sev pie krūtažas par savu nevainību un svētumu.
Peksis
P
Baktērijas ir visur! Pat uz enģeļu matiem tās var atrast vajag tikai gribēt atrast.
  • 1
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas