Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ar Putinu vienoties nav iespējams

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Dana
D
Visi reizēm brauc grāvī bet ne ar tādu pozitīvisma reklāmu kā vismaz kādreiz padomijā ne viens CIP ne ko tādu nesafunktierētu iespējams , pēc bingo principa propogandā laba Maskavā neko pārējais tā......iepējams pēc dresūras topošais bizness 90 gadu sākumā satrakojās .
Dana
D
Kas zin bet propogandā kā vienmēr rullē , 80 gadi šoks kad pārbrauca robežu šosejai gar malu braucot jo bija 3 metrus asfalts 3 metrus bedrē , grants laikam nekur nebija .
Kas tā tāda -
K
PROPOGANDA un ko tā ziemā ēd?
 • 1
 • 0
utt
u
Vēsturiskās līdzības mēs šodien redzam uz Rail Baltic piemēra. Polija, Lietuva, Latvija, Igaunija ne 1938. , ne šodien, ne rīt ne par ko vienoties nespēja un nespēs. Ne par AS, ne par gāzes terminālu, ne par dzelzceļu, ne par jūras robežu, ne arī par ko citu. Mēs visi esam konkurenti un katram savs krekls tuvāks. Brāļi mēs esam tikai pie alus glāzes.
cony
c
brāļi pie kausa alus un ienaidnieki kad atnes rēķinu.
 • 8
 • 0
Par sabiedrotajiem
P
Visa progresīvā pasaule ir par deputlerizāciju.
Itamars Toledano
Vienoties nevajag. Vajag tikai dvēseli PĀRDOT, un tad būs vienoti ellē uz mūžiem. Tiesa, par to, vai elle ir mūžīga, vēl strīdas.
Scoršaize
S
Ar fanātisko krievu nacistu Pūķinu nekāda vienošanās nav iespējama (tikai pakļaušanās). Progresīvajiem krieviem vajadzētu viņu novākt (vienalga kā). Tikai tad krievi var cerēt, ka viņu valsts ar laiku iznāks no 18. gadsimta.
Henrijs
H
Un kurā līmenī kf izies, 90 to, njā īstens liberālo padibeņu sapnis.
 • 1
 • 0
Tims
T
Krievija nekad nekur neiznāks kamēr pastavēs savā imperijas formā....
 • 11
 • 3
Mixs
M
Tomēr mans viedoklis ir ka LV vara , iespējams, te speciāli tur okupācijas laika nelegālos imigrantus, lai LV sabiedrībā uzturētu šķeltniecības sindromu.
pag>nesmirdi
p
Par kļūdām-neko nezinu, bet raksta viņi pareizi gan. Kamēr LV vara neko šajā lietā nedarīs, tikmēr te būs pilns ar kremlistiem.
 • 4
 • 2
nesmirdi
n
Guna, Mixs un Tedis visi rakstīti ar vienām un tām pašām kļūdām. Kā jau pieminēju, ja tev nepatīk, ka tevi Latvija nesūta laukā, tad atliek vien pašam sakravāt čemodānus... neviens cits to nedarīs, ja pats nedarīsi.
 • 3
 • 1
Guna to Mixs
G
Tādas patiesībā ir arī manas domas: Apstākļos, ka visai pasaule atzinusi Baltijas okupāciju, kad pati Krievija savējos okupantus aicina mājās, ir nodevīgi neko nedarīt lai tie laimīgi aizbrauktu sargāt rodinu no imperialistiem un nacikiem-fasistiem.
 • 2
 • 3
Tedis>nesmirdi
T
Nē, nē-Mixs pareizi raksta:Ir visas iespējas šos imigrantus sūtīta mājās,pie kam tīri tiesiski, bet vara to nedara....
 • 1
 • 4
nesmirdi
n
Vai tu žogus redzi? Kas tev liedz izbraukt uz kādu ES valsti - arī uz Krieviju neliedz neviens tev braukt.
 • 2
 • 3
Scorseze
S
Starpcutu, tad jau lai latviešu bāleliņi pārtrauc attiecības ar Angliju, jo tieši Čerčils pateica Staļinam, ka ja PSRS ir intereses Baltijā, Anglija tam piekritīs. Tā rezultātā angļi apkrāpa Latvijas valdību, kura samaksāja Anglijai zeltā par prettanku ieročiem, bet šos ieročus Latvijas armijai tā arī nepiegādāja, kā rezultātā Latvijas armijai (arī manam vectēvam, Latvijas armijas virsniekam) nebija tehniskā nodrošinājuma lai cīnītos. Tāda ir tā realitāte, un jo dziļāk jūs raksiet, jo vairāk ienaidniekus sev sameklēsiet...
redz
r
Jāņem verā arī tas ka LV politiķi ne pirksta nekustina lai skaidrotu osvoboditeliem te kā viņi te nokļuva, un kāds ir viņu tiesiskais statuss LV.
 • 4
 • 4
nuuu to hmmmm
n
Nuu..nav jau te nemaz tik nezinoši..Ne jau visi cilvēki ar soviets ir strīdēties..Tikai viena lieta: LV vara pieļauj lielu kļūdu, kad neveic šādu soviets repatriāciju uz Rossiju....
 • 6
 • 6
hmmm to Scorseze
h
Tu esi pieķerts nozieguma vietā! Regulāri gāni ASV, ka tās ir tādas un šitādas. Un tiko pieminēji, ka Anglija nekrietni rīkojās piekāpjoties Staļinam. Taipat laikā nemini vēsturisku faktu, ka ASV spītīgi un principiāli neatzina Baltijas valstu okupāciju, pat 1970tajos gados, kad tas izskatījās bezjēdzīgi un PSRS piedāvāja slēgt izdevīgu ārpolitisku vienošanos par robežām, ASV morālu apstākļu dēļ tik un tā atteicās - bija okupācija un Baltijas valstis PSRSijā inkorporētas prettiesiski. Nū lūk, tēvaini, šo te faktu tu nepiemini. Kāpēc? Tāpēc ka tava pseidoargumentācija balstās prorpogandas metodikā - faktus nevērtēt to kopsummā, bet izlasīt no faktu kopuma tikai tev, propoganistam, vajadzīgos un pārējos ignorēt. Viegli vazāt aiz deguna nezinošus cilvēkus, bet kad uzduries spēcīgam intelekutālim, tad nākas ķert kreņķi ka tava propoganda atlec kā zirņi pret sienu.
 • 16
 • 3
Boris
B
he-hee...un tu laikam domaji ka mums visapkar draugi? Kapec vispar te nac un rakstin savas mulkibas/ Ej tak uz musu Sputnik-tev tur sapratis ...
 • 6
 • 3
Scorseze
S
Visiem šiem "vēsturniekiem" varu pateikt tikai vienu, ka visas šodien uz kartes atrodamās valstis, agrākā vai vēlākā laikā ir mēģinājušas iekarot, laupīt un pakļaut, un atsauces uz šīm darbībām šodien ir tikai un vienīgi lai attaisnotu savu prettiesisko rīcību šodien. Anglija ir paverdzinājusi pus pasuli (Indija, Afganistāna, Ķīna daļa, Austrālija...), asv, Kanāda, Izraēla vispār ir valstis, kuras radušās iekarošanas, apspiešanas un nežēlīgas kolonizēšanas rezultāts, asv piespieda Japānu "sadarboties" ar karakuģu palīdzību, Japāna mēģināja pakļaut Ķīnu, Portugāle laupija un nogalināja dēļ garšvielām (Bandu salas...), Vācija, Francija, Lietuva kopā ar Poliju ir bijušas tuvāko kaimiņu bieds vairāku simtu gadu garumā, no Latvijas Kurši brauca pāri jūrai laupīt skandināvus.
hrenovijs kolonizators
h
Beidz dzert, Skorsēze - krievu Ziemassvētki jau beigušies un diez vai tu esi ķīnietis. Anglija nepakļāva ne Indiju un arī Kanādu nē - tas tev tā izlikās, jo tās bija privātas kompānijas, kas darbojās saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem ar vietējiem. Kanādā bija tik "nežēlīga" kolonizēšana, ka pastāv milzīgs metisu bars, kas radās traperiem saradojoties ar indiāņiem un pusei no "īstajiem" indiāņiem pa tēva līniju ir eiropiešu izcelsme. KOLONIZĒŠANA notiek tad, kad kolonizētāji būvē skolas, dzelzsceļus un uzlabo aborigēnu dzīves līmeni. Tas ka esi noklusējis, ka Krievija nav kolonizatoru vidū ir pareizi - Jermaka vadītās Sibīrijas ekspedīcijas izslaktēja vietējos tā, ka pēc viņiem ilgi neviens nedzīvoja. Indieši laužas lai nokļūtu UK - nav dzirdēts, ka kāds no Latvijas vēlētos nokļūt Krievijā - taisni otrādi: paši krievi mūk uz Latviju.
 • 8
 • 5
hmmm to Scorseze
h
Jā, Fords simpatizēja Hitleram? Un? Fords nebija valsts prezidents, pat ne senators. Brīvā valstī ir milzīga viedokļu dažādība ar izteikti radikālām ekstrēmistu minoritātēm katrā galā. Bet nozīme ir tam, kādi galu galā lēmumu tiek izvēlēti un pieņemti no šīs te dažādības gūzmas. Redz, tu atkal strādā pēc prpogandistu metodikas - izvelc vienu vienīgu faktu un to pašpasludini par likumsakarību. Tas tāpat, kā paziņot - redz Jurčiks loterejā miljonu vinnēja, tātad visi kas spēlē loteriju ir miļojnāri. Tev ne tikai nav vēstures zināšanu, bet trūkst izpratnes par ekonomikas pamatiem. Bagātības avots nav zelts, sudrabs vai nauda. ASV bagātības avots ir ekonomika - spēja izgudrot un saražot lērumu labu, noderīgu preču. Ne jau dolāru (un arī ne zeltu) tu ēd dzer, velc mugurā. Tu esi tipisks piemērs tam, kas notiek kad saskatās kaudzi filmiņu no sērijas žīdi valda pasauli un mason slēpj to ka Zeme plakana. Tavi vājie argumenti ir ļoti viegli atspekojami.
 • 12
 • 1
Scorseze>hmmm
S
Un tas tevis piesauktais "narkomāns" pie reizes arī pederasts, kurš grib ielīst manā mājā, ir tieši asv. Jau lielā daļā Latvijas māju ir ielīdis uzpērkot valdības kangariņus un ar viņu palīdzību saliekot valdībā pat savus pilsoņus, morālus kropļus un atklātus deģenerātus. Un tieši tāpat kā nevarēju ciest vienus okupantus, netaisos priecēties par citiem. Bet par tevis piesaukto "beisbola nūju" (starpcitu, 100% jeņķu izdomājumu), tev pirmajām būtu no tās jābaidās.
 • 1
 • 14
Scorseze>hmmm
S
To ka esi stulbs, to var saprast uzreiz, tāpat arī to, ka tavas "gudrības" aprobežojas ar interneta un nato "izcilību":):):):) Jau pati asv pastāvēšana ir viens liels noziegumu mudžeklis:) neiazmirsti arī patikt, ka tieši asv "darboņi" (piemēram Fords) aktīvi sponsorēja Hitleru:) sākoties "nekārtībām", pirms Otrā Pasaules kara, asv pierunāja Eiropas valstis pārvest visas zelta rezerves uz asv, kuras vēlāk visiem iespējamiem veidiem neatdeva šīm valstī atpakaļ:):):) faktiski vienīgā valsts pasaulē, kura kosmiski nopelnija Otrā Pasaules kara laikā bija tieši asv, jo tirgoja ieročus un visa veida nodrošinājumu par zelta, platīna, sudraba nodrošinājumu (par kosmiskām cenām:)). tapēc tevis piesauktā "spītīgā neiejaukšanās" ir lielākais fufelis kādu nācies dzirdēt:):):) Arī šodien, PSRS vairs neeksistē, taču asv nav aizvākusies no eiropas valstīm, gluži pretēji, tā spiežas iekšā arvien dziļāk, un nu jau arī pašai Eiropai tas sāk piegriezties.
 • 1
 • 15
nē, nē>kas
n
visi grib vainot osvoboditelus
 • 2
 • 4
Ass>Scorseze
A
Pats tu romas imperija...Bezjegas salidzinajums ka vienmer no tevis,
 • 7
 • 2
kas
k
bet visi tikai grib vainot Putinu,
 • 2
 • 7
hmmm to Scorseze
h
Par Romas impēriju mēdz teikt: Romu sagrāva barbari, bet tā jau sen nebija tā Roma, kura pakļāva pasauli. Savukārt ASV ilgstoši turējās pie Monro doktrīnas - nekad nekur nejaukties un dzīvot noslēgti Amerikas kontinentā. Diemžēl MORALU iemeslu dēļ vispirms nācās iejaukties 1.Pasaules karā, jo kādam bija apstulbušo Eiropiešu slaktiņš jāpārtrauc. Otrajā pasaules karā ASV SPĪTĪGI centās neijaukties, līdz tām neuzbruka Japāna un Hitlers būdams Japānas sabiedrotais PIETEICA ASV karu. Tālāk bija jāpretojas PSRS agresijai. PSRS ģerboni bija VISA PASAULE, tā atklāti paziņoja ka izplatīs komūnismu VISUR, proti arī ASV. Ja kāds narkomāns gatavojas līst tavā mājā, ir prātīgi negaidot ielīšanu, paņemt beisbola nūju un iet patrulēt ielu. ASV veica AIZSARDZĪBAS karus, koumunistu pakaļskrējēji piemrist vienmēr atgādināt ka PSRS LĪDA VJETNAMĀ un ASV BIJA SPIESTAS REAĢĒT. Bišku pamācies vēsturi nevis pārstāsti boļševiku propogandas literatūru.
 • 13
 • 5
Scorseze>hmmm
S
Tevis rakstītajā nav nekas cits, kā mēģinājums attaisnot prettiesisku idiotismu šodien (piemēram jeņķū jefiņu "rosīšanos" pasaulē), taču mani jau tas nemaz neizbrīna, tieši par to jau arī rakstiju:):):) Taču tev "gudriniek" varu pateikt, ka diemžēl tu slikti zini vēsturi, tur nav nekādas sakarības ar attīstības uzvaru, jo ja kādreiz nejauši paņemsi rokās kādu vēstures grāmatu, tad izlasīsi, ka Romas impēriju pie vietas nolika bars (tiesa milzīgs) ar krietni mazāk tehnoloģiski attīstītiem ļautiņiem. Cīņa gala rezultātā vienmēr ir par ietekmi, varu, izdzīvošanu un brīvību (visās tās izpausmēs). Neviena sistēma un valsts nekad nav bijusi pilnvērtīga:):):):)
 • 5
 • 14
hmmm
h
Principā doma jums pareiza, vienīgi svarīgi pievērst uzmanību šādam aspektam. Mūsdienās ļoti mīl apsūdzēt eiropeisko civilizāciju koloniālismā, tādejādi radot maldīgu priekšstatu par "sliktajiem" eiropiešiem un nelaimīgajiem upuriem. Nezkādēļ Čingishana iekarojumus neviens nedēvē par koloniālismu. Piemirst piebilst ka verdzība pastāvēja teju visās civilizācijās un Āfrika ir verdzības dzimtene - lielāko daļu vergu eiropieši pirka no āfrikas cilšu vecākajiem. Savukārt Austrālijas aborigēni tradicionāli regulēja populāciju nogalinot bērnus. Savukārt indiāņi (apkopojošs nosaukums maijiem, inkiem, actekiem un pārējiem) mīlēja upurēt cilvēkus un ēst cilvēku gaļu. Kad eiropieši ieradās, indiāņu mājiņās žāvēja cilvēku kāju stilbus. Proti vēsture nav nekrietnības cīņa pret tikumu, tā ir sacensība starp tehnoloģiski attīstītāku sabiedrību un atpalicību. Āfrikāņi ar prieku paverdzinātu baltos, ja būtu iespēja. Nevajag jaukt tikumu ar tehnoloģisko atpalicību.
 • 13
 • 3
Scorseze
S
Un ja kāds taisās nemitīgi šos "jautājumus" "atjaunot", tad miera uz pasaules nebūs nekad, vai tas ir tas, ko jūs gribat:)? Un ja jau jūs esat tik likumu un kārtību mīloši, varbūt jāsāk ar to ka jeņķi pārstās visai pasaulei "mācīt dzīvot" , aizvāksies beidzot uz mājām un sāks domāt kā atdot savus kosmiskos parādus pārējai pasaulei. Tas būtu labs sākums, tad arī varētu prasīt, lai savus "uzvaras gājienus" pārstātu citas valstis...
 • 9
 • 13
Kas
K
Tikai iedomājaties kādu no Latvijas pēdējiem četriem prezidentiem Krievijas prezidenta amatā ? Viņi tak piečurātu bikses pirmajā nedēļā . Nu tas tikai lai salīdzinātu un padomāt
Itamars Toledano
Kuri tad ir tie LABIE? Vai Putlers kopā ar ļauno garu leģionu?
 • 6
 • 0
Kas
K
Nu vispaar ir gan . Un tie labaakie prezidenti .
 • 3
 • 3
ka kas
k
Tik problēma, ka krievijai kopš Jeļcina prezidenta nav !
 • 6
 • 10
cony
c
Tu nu gan dumš. Riktīgs zābaks.
 • 4
 • 3
Jurka
J
Latvijas prezidentus pat par veikala vadītāju nevar likt .
 • 11
 • 3
hmmm
h
Krievijas ģeopolitiskais uzdevums nr.1. ir nepieļaut Mongolijas piecelšanos no ceļiem. Jo tad kad būs jāatgriež Mongolijai tās vēsturiskās teritorijas līdz pat Urālam vai pat līdz Maskavijas ulusam, tādiem niekiem, kā kam pieder Krima, vairs īsti nebūs pat laika.
Kas
K
Nu Tu gan dumjš.
 • 9
 • 6
ekharts
e
Opozicijas vēsturnieka viedoklis,un tikai...
yanic
y
Ar Kremļa slepkavu un noziedznieku neviens normāls cilvēks un valsts nevar vienoties
>>kas
&
Dirsien! Ir starpība starp varēt un drīkstēt. Kā gan tu vari rakstīt, ka nevar būt, ja ir? Raksti nedrīkst, un katrs tevi sapratīs un neuzrunās ar neglītu vārdu.
 • 1
 • 4
Kas
K
Ko ?
 • 2
 • 4
ka kas
k
Prezidenti nav amatos no specdienestu iecelšanas līdz nosprāgšanai ( dubultnieku neesamībai )...
 • 3
 • 1
Kas
K
Slepkavas un noziedznieki nevar būt prezidenti . Turklāt ideāli prezidenti
 • 3
 • 4
Kas
K
Vai drīt vienosimies par amerikāņu aizvākšanu no Eiropas ,
Itamars Toledano
Nē, vienosimies par krievu izvākšanu no Latvijas. Viņi piedirš Latviju.
 • 10
 • 1
Kas
K
Vai mēs drīz vienosimies par NATO aizvākšanu no Eiropas ?
 • 7
 • 11
Jepishatovs
J
mīsli , tas ir NATo mēs ari tajā sastāvā , vari tīties pie vāgnera , tie cilvēkus ar lāpstām sadala .
 • 6
 • 10
Kļaviņš
K
Kāds sakars Putinam vai kādam citam prezidentam ar vēsturi .
 • 7
 • 5
Gateris
G
Devītajā maijā izejat ielās Galīgi debīli esat man liekās Cenšaties manu Latviju nokāst Tūlīt nahuj dabūsiet olās (Tūlīt nahuj dabūsiet olās) Georga lentes sūkā pimpi Georga lentes izēd dirsu
dziedi līdz !
d
gateris666.bandcamp.com/track/urlas
 • 1
 • 1
Juden
J
9.maijs, tam piemineklim pat gads nav pareizs.
 • 2
 • 2
Tas
T
Mācies dziedāt !
 • 2
 • 2
Kas
K
Iemācies rakstīt .
 • 5
 • 3

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Vieta, kur apstājies laiks(7)

Tetera nams jeb Stūra māja draud pārvērsties par spoku namu. Jau vairākus gadus ēka stāv tukša, vienīgi nelielu tās daļu aizņem Latvijas Okupācijas muzeja ekspozīcija. Nomnieki neatradās. Arī...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata