Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Homeopātiskās zāles ir pieejamas šķidrā, nelielu, apaļu tabletīšu un pulverīšu veidā. To sastāvā parasti ir ļoti niecīgs daudzums aktīvo vielu, kam vajadzētu ārstēt kaites, kā arī alkohols, destilēts ūdens un cukurs

Izšķīst labvēlība pret homeopātiju

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
zinātnieks un pētnieks
z
Kārtējā farmakoloģijas biznesa cīņa pret konkurentiem! Mūžīgi mūžos tā pastāvēs kapitālisma tirgus apstākļos!
Nav nemaz tik vienkārši
N
Kā gan es varēšu nekavējoties paziņot ārstam (skat.Medrola lietošanas instrukciju)ja man papildus būs vēl "šoks un samaņas zudums"? Visu blakņu uzskatījums vien šeit aizņem pusotras lapspuses! Prednizolonu (Medrolu) neesmu lietojis,bet steroīds oksikorts,ziedes veidā,gan ir ļoti iedarbīgas un labas zāles.Laikam tādēļ,nekur nav nopērkamas.
Pilnīgi pareizi
P
Pārtikai pievienojam arvien vairāk veselībai bīstamu un pat kancerogenu,sintētisku e-vielu,lai to izraisītās sekas varētu ārstēt ar ķīmijterapiju!
Placebo
P
Placebo -99%!
Indra
I
Homeopātijai ir ļoti liela nozīme cilvēka veselības saglabāšanā un atjaunošanā. Nopietnos gadījumos bez zālēm neiztikt, taču daļu no receptēm var noteikti aizstāt ar homeopātiskiem līdzekļiem. Turklāt tā lieliski palīdz atjaunot organismu pat pēc tam, kad no medikamentu radītajām blaknēm tas ir pilnīgi sačakarēts. Farmācijas bizness ir netīrs un, gadiem ritot, tas atklājas arvien vairāk!
Krējums Saldais
K
Katrā gadījumā, no klasiskās ķīmijas un fizikas viedokļa, raksts noteikti kandidē uz Nobeļa prēmiju. Nominācija varētu būt "Destilētā ūdens un alkohola sausies agregātstāvokļi" - ar baltu uz sarkana rakstīts, ka pulverīšos un tabletēs ir destilēts ūdens un alkohols...
Krējums Saldais
K
Nekas nekur nesabrūk. Klasisks liberālās farmācijas gājiens. Kāpēc pārdot vājniekam honeopātisko pudelīti ar pilieniem pa 8 eiro uz mēnesi, ja ar parasto farmāciju var noslaukt vismaz 8 eiro nedēļā uz konkrēto kaiti? Nekā personīga, tikai bizness...
Piekrītu
P
Vairumam stipri atšķaidīto homeopatisko šķīdumu var būt tikai placebo efekts,ko nevar teikt par zāļu tējām! Pat,ja lietojot izslavēto ibumetinu,tikai 1:10.000 ir iespējamas tādas blknes,kā sejas uztūkums,apgrūtināta rīšana un pat elpošana,tad kurš gan var garantēt,ka tas desmit,vai pat divdesmittūkstošais nebūšu es,viens pats mājās,dziļi laukos,ziemā,nakts vidū? Tā taču ir vienkārši loterija,vai spēle ar revolveru,kurā ielādēta tikai viena patrona! Piedevām,kā tagad raksta,šo medikamentu tikai tagad neiesaka vīriešiem! Drošs paliek nedrošs-pērku jau rīt pat skābekļa koncentratoru!
Patiesība kož acīs? Jācenzē?!
P
Zāļu ražotājs vienmēr brīdina,ka "ja jums ir nepanesība pret (seko aktīvās vielas nosaukums)..." Tādējādi noņemot visu atbildību par iespējamām sekam! Bet,kā gan slimnieks,kurš attiecīgas zāles lieto pirmo reizi,to var zināt? Atliek tikai riskēt! Salīdzinām ar homeopatiskajām zālēm!
Kā tad!
K
Sennas vai Krūkļa mizas vietā lietojiet purgēnu vai fenolftaleinu,,bet medu aizvietojiet ar aspartāmu! Daudzās blaknes,kas var iespaidot aknas,nieres u.c.iekšējos orgānus,neņemiet vērā! Šo orgānu bojājumus ārstēsim savukārt ar citām iedarbīgām ķimikālijām! Citroni pat,ir ne vienmēr pieejami un ātri sapelē,bet citronskābi var uzglabāt pat simts gadus! Un pats interesantākais-ja tiek vienā reizē izrakstītas daudzas zāles,neviens ārsts vairs nav spējīgs pateikt,kādi ķīmiskie savienojumi veidosies,tās visas vienlaicīgi lietojot!
Reksis
R
Tas, ka es vēl savā vecumā rakstu šo komentāru un par veselību ir maz sūdzību, paldies mātei, kura 20. gadsimta 50 gadu sākumā, brauca pat uz Rīgu pēc homepatiskajām zālēm. Un tagad es skatos uz visiem vegānistiem, ekoloģistiem, grēnpīsistiem un tamlīdzīgiem prātā slimajiem, kā visi kubikmetriem sēž poliklīnikā rindā pie ārsta. Es varu mierīgi paiet tiem garām pie ārsta palīga pēc analgīna vai paracetamola receptes.
tumsonība
t
Vēzis kurā tur stadijā,jau metastāzes,bet vēl trekterē bebru struju uz kandžas bāzes.
Pufs
P
Tiem kam nepaliidz homeopaatija,varu piedaavaat homoseksuaalismu. Tam impampinjam,kas tur apustuljus piesauc doshu atlaidi,kaartiigu draazienu pakaljaa par briivu biibeles lasiijumu pavadiibaa
Pravietisnejaukais
P
Miers ar Tevi! Jēzus skaidri saka - visi jūs ienīdīs Mana vārda dēļ! Un Tu to spoži pierādi. Bet , nekas, manu ateistisko degsmi jaunībā jau Tu nepārspēsi. Lai Dievs Tevi bagātīgi svētī ar Patiesības atziņu!
  • 1
  • 7
Bzdun
B
Tie homeopātiskie bumbułi ir labi tapēc ka vińus var iebāzt dziłi birsā.
Pravietisnejaukais
P
Dieva sūtītais apustulis Pāvils skaidri norāda, ka visas lietas pašas par sevi ir labas, tikai cilvēki savā samaitātībā tās padara nešķīstas. Manai sievai ir ieteikuši nez cik visādu brīnum-zāļu, arī homeopātiskās. Man ir bijis iespēja redzēt, kā homeopātiskajā aptiekā cilvēki veic okultas darbības, lai noskaidrotu zāļu piemērotību... . Ziniet... es gan ticu, ka jums šīs "zāles " palīdz, bet neticu, ka uz ilgu laiku. Pats galvenais - lai šī tēma nekļūtu par ieganstu kārtējam karam.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Divas salas, dubults šarms

Laipni cilvēki, rāma atmosfēra, visaugstākais kalns Portugālē, osta, kurā piestāj jahtas, šķērsojot Atlantijas okeānu, parlamenta pulcēšanās vieta, pārpasaulīga ainava, ko radījuši vulkāniskie procesi...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata