Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pasaules brīnumi briesmās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
->ļuļa
-
Viduslaikos nekāds siltais klimats nebija, jo tajā laikā bija tā saucamais Mazais ledus laikmets un Londonā ziemā Temzu klāja ledus, pa kuru varēja mierīgi staigāt. Klimats ir mainījies un nav nekas īpašs tajā ka klimats mainās - bet tik strauji kā mūsdienās klimats ir mainījies tikai katastrofisku notikumu rezultātā, kad no kosmosa nokrīt kāds paliels objekts un kas neiekrīt okeānā un izsit lielu caurumu, kas rada supervulkānus kas kūp simtiem gadu.
->luļa
-
Pirms 70 000 gadiem nekāda ekstrēma klimata nebija. Pirms 70 000+ gadiem notika Tobas supervulkāna izvirdums, kura pelni noklāja gandrīz visu Āziju un arī Eiropā sasniga pāris metrus liela kārta ar pelniem. Šie pelni pārklāja visu - augus, dzīvniekus, arī homo Sapiens radiniekus, kas apdzīvoja šīs zemes līdz tur izplatījās Homo Sapiens pāris tūkstošus gadus vēlāk un sapārojās ar atlikušajiem saviem radiniekiem. Un papildus tiem 2000 dzīvoja blakus arī citi, kuri nu ir izmiruši - pilnīgi iespējams tāpēc, ka tie 2000 visus pārējos apēda.
->ļuļa
-
wtf, ļuļa, kas tādus murgus raksta? Visa Grenlande nekad nav bijusi brīva no ledājiem vikingu laikā. Tikai Grenlandes dienvidu daļa bija zaļa un tāda tā ir joprojām - Grenlandē nav tikai ledāji vien, bet arī aug zāle - vasarā.
skolas ir slēgtas
s
Pirmie cilvēki ieradās Lieldienu salās ap to pašu laiku, kad tie ieradās Jaunzēlandē - pirms 800 gadiem. Ironiskā kārtā Lieldienu salu statuju uzstādīšana bija ekoloģiskā katastrofa - lai pārvietotu tās statujas un uzstādītu, salas iedzīvotāji izcirta kokus un beigās nosvilināja pēdējos kokus savstarpējā konfliktā.
noriebies
n
Tagad raksta, ka Lieldienu salas problēma būs maz nokrišņu, sakarā ar sasilšanu. Citos rakstos raksta, ka zemeslodi, sakarā ar sasilšanu, būs lieli nokrišņi. Kā var tik šķidri dirst, noriebies.
janis
j
Lieldienu salu statujas nu nav tikai 800gadu vecas. Daudz vecākas daudz .
zhilkin.jame
z
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - http://most.tk/ecoenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!s
Emigrants
E
Nu cik var dirst? Globaalistu muldeeshana...
elementāri
e
Klimatu regulēt ir iespējams vēl mazāk nekā ielikt stingros likuma rāmjos seksu. Bet apmautu muļķīšu kabatu iztukšošanai klimata pāmaiņu bubulis ir labs diezgan, labāks par OIK. Globalizācijas laikmetam - globālas afēras!
puķina preses sekretārs
p
mūsu dižais brīnums kremļis stāvēs mūžu mūžos !
Acīmredzot
A
te komentē skribenti, kurus pazīst ar apzīmējumu idioti, bet gan jau arī viņus noliks pie vietas klimata pārmaiņu radītās sekas.
Pilnīgi noteikti
P
"globālā sasilšana" ir Dieva(Pērkona) svētība latvju zemei. Pasaule piedod, bet mūsu himna strādā! Visiem jauku, siltu pavasari un garu, saulainu vasaru !
  • 13
  • 3
ļuļa
ļ
klimats ir mainījies vienmēr, un viduslaikos bija stipri siltāk nekā tagad. pirms 3 miljoniem gadu gaisā bija daudz vairāk CO2 kā tagad. pirms 70 000 gadu klimats bija tik ekstrēms, ka cilvēku senči gandrīz izmira un palika tikai nieka 2000 eksemplāru, no kā mēs visi esam cēlušies. un kā tu domā, kāpēc grenlandi sauc par grenlandi? pareizi, tāpēc, ka agrāk tur nekādu ledāju nebija, bet tā bija zaļa, ar veģetāciju klāta zeme. ja jau runā par cilvēka darbības traģiskajām sekām dabā, tad pirmām kārtām jārunā par nenormālo pārapdzīvotību un dzimstību dienvidaustrumu āzijā, āfrikā, indijā utt. bet klimats ir mainījies un mainīsies vienmēr.
  • 25
  • 4
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Rapanujieši izmira tieši tāpēc, ka bija sabūvējuši šos stabus! Labi vēl, ka paspēja darīt zināmu, kā viņus sauc... .
Krējums Saldais
K
Nu, šitais jau gandrīz Delfu cehiņa līmenī :) Tur arī kaut kādi tīņi iefomājušies, ka ir pasaules naba un ka viņu viedoklis vienīgais pareizais... . PS Ja konstruktīvi - lūdzu sakārtojiet lietas savās mājās, tad var padomāt, kā palīdzēt citiem. Kamēr Latvijas Republikas Pilsonis, invalīds kopš dzimšanas mēnesī saņem miršanas pabalstu 140 EUR (citi invalīdi mazāk), tad jebkura pļūtīšana par to, cik slikti pasaulē, par to, ka jāpalīdz citiem vai jābūt atbildīgiem par kaut kādu globālo sasilšana ir nožēlojama un pazemojoša.
zaļisarkanie atkal melo
z
Sorosjūgends ir Reihstāga dedzinātāji.
sarkanbrūnie atkal dirš
s
Staļinpidorrussi ir Reihstāga piedirsēji .
  • 4
  • 3
trusis nejaukais
t
skaidri redzams kreiso liberastu organizeets sabiedriibas viedoklja veidoshanas meegjinaajums, Trampu nezidevaas gaazt tad tagad vajag intensiivaak kjerties pie bailju propogandas, visticamaak redzeesim to liidz ASV prezidenta veeleeshanaam 2020.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Juridiskā un reālā taisnība(11)

Nākamais Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs par taisnības cenu, ikviena likuma trūkumiem un sieviešu un vīriešu proporciju tiesu sistēmā.

Atvērto debesu slēgšana(3)

ASV prezidenta Donalda Trampa paziņojums par Savienoto Valstu izstāšanos no Atvērto debesu līguma nebija pirmais šāda veida solis, un, situācijai šajā virzienā turpinot attīstīties, lielākā cietē...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata