Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
"Runāt par stabilu elektorātu ir grūti, es nevaru pateikt, kā tie kauliņi izkritīs pēc pāris mēnešiem," sarunā ar SestDienu norāda sociologs Arnis Kaktiņš

Kauliņi var krist visādi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Sorossa aģenti Saeimā
S
ja šādu cilvēku ir daudz, ja viņi dominē kādas mazas valsts sociālajās zinātnēs, žurnālistikā un medijos, tas nepaliek bez ietekmes. 2012.gadā, kad Sorosa fonds atzīmēja darbības divdesmit gadus Latvijā, tas lepojās, ka «20 gadu laikā Sorosa fonds-Latvija aktivitātēs un iniciatīvās ieguldījis vairāk nekā 80 miljonus ASV dolāru». Plāns ir, lai PAR, JKP un Jaunā Vienotība kopā dabū tikpat, cik «vecā Vienotība», tad Vienotība un Soross būs atpakaļ pie varas Latvijā. Tas bija laiks, kad Latvijas valsts iekļāvās starptautiskajās struktūrās un tika sludināta ideoloģija, ka mums jau nekādu varu pašiem nevajag, jo mēs esam korumpēti un stulbi, un ir labi, ka mūs kāds vada no ārpuses. Toreiz tika radīts Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, kura Sabiedriski konsultatīvajā padomē vienmēr ir darbojušies Sorosa finansēto sabiedrisko organizāciju pārstāvji. Vai jūs esat kādreiz dzirdējuši, ka KNAB būtu izmeklējis korupciju tajā līmenī, kur Latvijas likumi tiek pieņemti kādu transnacionālo ko
trusis nejaukais
t
kaa Puzes viirinjsh lems taa kritiis!
Luks
L
Noladetais politiska mauka Kaktins, kurs laizija dirsas LC, TP...
Buba
B
"`Progresīvajos" Zemgales novadā ir viens cerīgs censonis, - bet nepareizā sarakstā - "Latvijas Leļļu teātra galvenais režisors", kurš savos 42 gados, ar profesionālu izglītību, varētu būt novecojošā ( 66 gadi) Brigmaņa pēctecis. Kā tas pagājis garām teātra direktoram no Puzes?
Rubis>Buba
R
Ir gluži vienalga-kurš novecojis, bet kurš vēl pionieros-ka tikai strādā valsts un tautas labā, kas bez patriotisma nav iespējams.
 • 2
 • 0
Ha
H
Neesmu gājis uz vēlēšanām ne krievu laikā,ne "jaunajos laikos".Šoreiz varbūt pat aiziešu,lai nobalsotu par "Saskaņu",jo latvisko partiju stulbums ir piegriezies.|Un īstenībā,ja arI"Saskana"ir prokrieviska-tas pat labi,jo Krievijas politiskās nostādnes ir 100x pieņemamākas,nekā eiropas zilais stulbums ar savu velkamismu,genderismu,globālismu un patērētāja kulta propagandu un mūžīgajiem meliem par draudiem no Krievijas.
tiesi ta !
t
Velesanu krievu kajlaizu tovariscu cimdaru izsutit arpus Latvijas ,tas ir pirmais Latvijas -------------NODEVEJS kurs sevi pardevis krieviem.
bet>tieši tā
b
Ko tas mainīs? Viens Cimdars neko nespēj mainīt....Slikts Jums koments.
 • 6
 • 4
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
PĒC SMAGĀM PĀRDOMĀM PALIEK TIK VIENS REZULTĀTS > JĀBALSO PAR PAŠIEM TRAKĀKAJIEM NACIONĀLISTIEM ! PIETIEK AR TIEM PAKAĻĀ LĪDĒJIEM UTAINAJIEM !
REX>pilsonis
R
Smadzenes ir...tikai domāt nemāk...ja jau 20 gadus balso par stagnātiem.........
 • 4
 • 6
pilsonis REXAM
p
Tāpēc katram pilsonim ir smadzenes! Varbūt ne visiem...Jādomā ar galvu, nevis ausīm!
 • 8
 • 2
REX>pilsonis
R
Varētu domāt, ka partiju vadītāji kas tos saraktus sastāda, katram kandidātam klāt pieliek raksturojumu: karjerists-nav karjerists...
 • 4
 • 1
pilsonis
p
Svītrojot naudas kāros karjeristus!
 • 7
 • 1
biedri>Hūgo...
b
Un kuri te tādi būtu? Vai tad nacionālisti strādā valsts ne savas kabatas labā, vai arī valsts un tautas patrioti? Domājiet vēl biedri Hūgo, domājiet...........
 • 7
 • 3
vēlēšanu vērotājs
v
Tikpat erudīts un zinošs kā dabas vērotājs Bukšs,kurš jūlijā ,taisni neticami,prognozēja vasarīgu laiku.
teiksim kā ir
t
Par cik visas partijas ir puslīdz vienādas, un slimas ar vienu un to pašu slimību, nav nekāda pamata domāt, ka būs kaut kas jauns...nebūs nekas jauns: Viss būs kā bijis-lai vai kas tiktu ievēlēts...Vēlētājos nav pieprasījuma pēc radikālām izmaiņām valstī, jo tādas nes sev līdz okupācijas seku likvidēšanu, tautsaimniecības attīstību, zagļu apkarošanu, utt...Izrādās, ka tas maz kādu interesē, tāpēc stagnācija visticamāk trupināsies, lai vai ko ievēlētu.
Enģeļa viesis
E
KLAISISKS PROPOGANDAS RAKSTS: BIEDĒJAM LAI BALSO PAR KONKRĒTO TENDENCI
rekur
r
Kā kritīs kauliņi jau ir pietiekami labi redzams. Debesu brīnumi Latvijā nenotiek. Kas tiks un kas netiks silītē jau ir zināms par 90%. Jautājums it par to, vai visas latviešu partijas kopā ņemtas savāks par 0,5% vairāk balsu nekā SC. Viss ir atkarīgs no vēlētāju aktivitātes. Ja latviešu vēlētāji politiska noguruma rezultātā vēlēšanas apmeklēs vāji rezultāti būs bēdīgi.
nekur>rekur
n
Tu laikam nekā citādi domāt vairs nepēj, kā tikai par kaut kādām latviešu partijām, kuras sen vairs dzīvē nav latviešu...Tevi neinteresē ne tauta, ne valsts..tikai pseidolatviešu partijas...tāpat kā osvoboditelus interesē pseido krievu partijas...
 • 10
 • 10
jautājums
j
Pie zīlnieces es gāju taujāt, kāds būs mūžs?Tā kārtis lika, kristāl bumbā skatījās un rezultātā līdzjūtīgi izteicās...Kā pa miglu - Tava dzīve ies, Kā pa miglu, kas nekad nepāries!...Kā pa miglu, miglu, miglu...Tā ar Kaktiņa socioloģiju par vēlēšanām!
TrollisJT
T
Sociologi saka - kauliņi var krist visādi, mediķi saka - kauliņi var saaugt visādi... tā, ka... mazais cilvēciņ, viss tavās paša rociņās...!
punkts
p
Par sadarbību ar saskaņiešiem runā didzis šmits no kaimiņpartijas, nav ticības požarnova un dinēviča partijai, zzs par sadarbību ar saskaņiešiem ir zem jautājuma zīmes, tāpēc domājiet, pirms balsojiet!
Veiksmes stāsta formula
V
Oi un vai un vai un oi! Sliktā Saskaņa. Kura sazin kāpēc ļoti komfortabli jūtas. Kālab nepaspēlēt bubuli? Ja par to maksā! Mums taču ir latvisko partiju BLOKS bļa! Kurš apkaro Saskaņu. Kura ir desmitgadi savā doļā bļa! Bet par to elektorāts nedrīkst aizdomāties. Dafai memorandu, ka tu mauka nesadarbosies ar Saskaņu! Nu it kā kāds ar viņu sadarbotos! Tāpat var štelles nobīdīt. Pa kluso! Bet memorands priekš lohiem. Pirms vēlēšanām. Un balsojam. Par glābējiem. No Saskaņas. Kura komfortabli jūtas. Rezultāts? Zagļi valda, lohi glābjas no Saskaņas. Kura jūtas komfortabli.
 • 4
 • 6
>punkts
&
Izrādās , ka starp vēlētājiem atrodas arī tādi, kas pēc 20 gadus ilgas smadzeņu skalošanas tic un klausās, ko viņiem saka politiķi, un ko sola...Ja tas tiesa, tad viss skaidrs: Kamēr tādu būs vairākums-te nekas nemainīsies.
 • 14
 • 3
punkts
p
Vēl. Kauki;ni jau var krist visādi, bet šādas reitingu aptaujas daudziem skalo smadzenes, līdzīgi, kā kiseļ tv.
 • 8
 • 1
eksis
e
kas šī ir par priekšvēlēšanu reklāmu? Kāpēc Kaktiņam jāsāk vaidēt par Saskaņas uzņemšanu valdībā tieši tagad?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Skudras lielā iespēja(1)

Rīgas Dinamo hokeja kluba vadītāji jūlija otrajā pusē kliedēja neziņu par komandas nākotni. Līguma parakstīšana ar ģenerālsponsoru Gazprom Export bija kā garantijas vēstule, ka komanda turpinās...

Jaudīgais krāsu salikums

Jaunā māksliniece Laima Jurča par modi kā komunikācijas instrumentu, padomju laika atblāzmu savās kolekcijās un atbildību par izdarītajām izvēlēm.

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata