Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

VEF Rīga uzvar Ventspili izšķirošajā cīņā par vietu LBL finālā

VEF Rīga basketbolisti svētdien uzvarēja izšķirošajā cīņā par iekļūšanu Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionāta finālā. Vefiņš savā laukumā ar 97:85 pārspēja čempionvienību BK Ventspils, bet visā sērijā triumfēja ar 3-2.

* Mazuram prieks par VEF Rīga lielisko noskaņošanos spēlei
* FOTO: VEF Rīga un BK Ventspils izšķirošā pusfināla spēle

Rīdzinieki izšķirošo pārsvaru ieguva trešajā ceturtdaļā. Pēc puslaika laukuma saimnieki zaudēja ar 40:45, bet pēc trešās ceturtdaļas jau bija vadībā ar 69:58. Pēdējā ceturtdaļā VEF Rīga droši sargāja vairāk kā desmit punktu pārsvaru, mača izskaņā veiksmīgi izpildot soda metienus.

VEF Rīga finālsērijā tiksies ar Barons vienību, bet BK Ventspils cīņā par bronzas medaļām sacentīsies ar Valmieras basketbolistiem.