Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Liepājas metalurga futbolisti ar grūtībām pieveic Jaunību

Liepājas metalurga futbolistiem sīkstu pretestību sestdien izrādīja LMT virslīgas debitanti FK Jaunība - 3:2. Spēles 37.minūtē tika piespriests 11 m soda sitiens uz liepājnieku vārtiem. To sekmīgi realizēja Jaunības vārtsargs Antons Astrahancevs, ieraidot bumbu Viktora Spoles sargātajos vārtos. Liepājniekiem izdevās panākt lūzumu otrā puslaika sākumā.

Spēles 50.minūtē uz maiņu laukumā iznāca Vitālijs Kavaļausks un jau tūliņ guva vārtus. Jau pēc piecām minūtēm Jurģis Kalns ar spēcīgu tālsitienu no 23 m jau izvirzīja vadībā čempionvienību. Tomēr 68.minūtē Jaunībai izdevās panākt neizšķirtu. Vārtu priekšā veiksmīgi nospēlēja Mihails Cigankovs. No punktu zaudēšanas liepājnieki izglābās 75.minūtē, kad rezultatīvs sitiens ar galvu padevās Antonam Jemeļinam.Liepājnieki svinēja trešo uzvaru trijās spēlēs, bet Jaunība piedzīvoja trešo zaudējumu. Šajā spēlē gūtie vārti bija komandai pirmie virslīgā.