Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Aldaris investējis kartējo pus miljonu rūpnīcas modernizācijā

Alus darītava Aldaris veikusi 547 000 latus vērtu modernizāciju, kuras ietvaros uzstādītas jaunas iesala malšanas dzirnavas, ierīkota jauna dzesēšanas sistēma, kā arī nomainīta apgaismojuma sistēma.

246 000 latu jeb 45% no projekta izmaksām veido Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) līdzfinansējums.

"Esam īpaši gandarīti par jaunajām iesala malšanas dzirnavām, kas graudu drupināšanas procesā ļaus saglabāt iesala grauda apvalku praktiski neskartu, tādējādi maksimāli saglabājot visas grauda dabīgās īpašības. Investīcijas alus vārītavas iekārtās ļaus mums arī saudzēt vidi, jo vidējais oglekļa izmešu apjoms gadā tādējādi samazināsies līdz pat 10%," stāsta Aldara galvenais alus tehnologs Valdis Čunka.

Kopumā 2011.gadā Aldaris alus darītavas modernizācijā ieguldījis 1.8 miljonus latu.

Aldaris dibināts 1865. gadā un ir lielākā alus darītava Latvijā, kā arī viena no lielākajām Baltijas valstīs. Aldaris ir Carlsberg Grupas uzņēmums. Aldara produktu portfelī ir aptuveni 50 dažādu dzērienu, kas pārstāv piecas grupas – alu, dzeramo ūdeni, alkoholiskos kokteiļus, bezalkoholiskos dzērienus un enerģijas dzērienus. Aldaris ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas Ilgtspējas indeksā saņēmis platīna kategoriju.Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses