Laika ziņas
Šodien
Migla
Ir divas valdības un divi prezidenti, abas puses apsūdz viena otru visos pasaules grēkos

Moldovas kompromiss

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Gudrinieks
G
Tādas Moldovas, Ukrainas un arī lielākā daļā Austrumeiropas, ieskaitot Baltiju, bagātajiem onkuļiem rietumos rada tikai problēmas. Tiek tērēts milzums naudas, kas vispār jau ir vajadzīgs pašiem, bet jēgas nav faktiski vispār nekādas, visu tāpat izzog un tikai prasa vēl. Tādēļ arī nav brīnums, ka vismaz Eiropas entuziasms šajā ziņa ir stipri noplacis un netiek slēpta vēlēšanās sadalīt kontroli pār šīm valstīm ar Krieviju. Tas vienkārši ir lētāk.
un kas
u
tad "neslēpj" tādu vēlēšanos? krievijai vēderelītis neplīsīs? ģeņegņet visiem pietiks?
  • 2
  • 1
Pipars
P
Sedlenieks nu priekš kam jūs stumiet tos mākoņus nerunājot par notiekošā dziļo būtību?... Situācija Moldovā ir rietumu atbilde uz Pēterburgas ekonomisko forumu kur piedalījās Putins ar Sidzeņpinu tas pats kā mēs to varam redzēt sinhroni notika arī Honkongā... Un kā odziņa uz tortes lai novērstu sabiedrības uzmanību no Putina uzrunas... Krievijas ziņās parādījās tāds kadrs kā Ivans Golunovs ar visu to šmuci kas parasti tādās ekstremālās situācijās tiek vilkta ārā (brīnums ka Golunovs palika dzīvs)... Jāsaprot- Putina uzrunas nozīmība ir FUNDAMENTĀLA... pēc fakta redzam ka ASV dolāra kā vispasaules valūtas liktenis ir nolemts - vienošanās ir notikusi..!!! Pie kam runa neiet par ASV dolāra krahu, runa iet par ASV dolāra Bretenvudas sistēmas izjaukšanu.. Putina izteikumi velk uz vispasaules revolūciju... ne mazāk. Pie kam Sidzeņpina klātbūtne forumā visam viņa teiktajam ir kā apliecinājums!
un atkal
u
pasaules imperators izsludina savus lēmumus pasaules likteņu izmaiņā. Komiskiu gan jūs esat
  • 1
  • 1
Pipars to fantazētājam
P
Nevienam rietumos - absolūti nevienam ne Trampam un pat ne Sidzeņpinam nav uz tuvākajiem gadiem 10-15 pozitīvas attīstības programmas... savukārt fokus ar Krieviju ir tāds ka 90-mitajos Krievija pēc sava patēriņa nokrita... savukārt rietumi nē... nenokrita turpinot šerpi uzdzīvot un līst aizvien lielākos parādos... Līdz ar to uzskatu ka saasinoties vispasaules parādu problēmām tuvāko 2-5 gadu laikā Krievija ekonomika un sociālā sfērās uz kopējā vispasaules krituma fona no nesmukā pīlēna diezgan ātri un visaptveroši var pārvērsties par staltu gulbi...!!! Piezīmēšu... es neesmu pasaku meistars Andersens, es izeju no faktiem un reālijām... Lai arī kā kādam tās varētu nepatikt... Tāpēc piedodiet ja kādam lieku vilties viņa pārliecībā un gaidās... bet diemžēl... te es neko nevaru darīt... tāda nu ir tā realitāte... Tāpēc lielie Krievijas nīdēji... "Pieņemiet realitāti kurā dzīvojiet"...!
  • 2
  • 3
fantazētājam
f
Rietumiem ir vienalga par Moldovu. Tas, ja godīgi, ES un NATO būtu tikai akmens kaklā - tāpat kā visa Austrumeiropa varbūt vienīgi ar Polijas un Čehijas izņēmumiem. Viss ir pašu Moldovas rumāņu rokās. Palikt sovokiem vai doties prom no sovoka.
  • 6
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Eiropas Savienības kūtrums(8)

Patlaban valstis eksperimentē ar Covid-19 izplatības mazināšanai noteikto ierobežojumu atcelšanu. Tā situāciju raksturo gan ekonomisti, gan politologi, gan citu jomu eksperti. Šobrīd, līdzīgi kā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē