Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Lembergs uzskata, ka pret viņu ASV vērstās sankcijas ietekmi neatstās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Itamars Toledano
Vienreiz tam mēslam īsto vietu ierādīja. Jau kopš 1988. gada viens draņķa čigāns pietaisa šo valsti un tautu, un nav kas viņu savaldīt spētu, jo tautai nozagtie miljoni uzpērk visus, un visur paliek asiņainas pēdas, kur vien šis nolādētais ļaunais punduris pārvietojas.
Anna2
A
Jā, jā... Kā tad nu neatstās, ja JAU ir atstājušas. Varbūt ārējā izpausmē vairāk kā vējarādītājs, virziena maiņas signāls, bet tak jau arī konkrētās izpausmēs. Kaut vai, ka neļaus iebraukt ASV. Simt gadus tas viņam nav vajadzīgs, bet tā ir zīme visai pasaulei, un citas VALSTIS nevis kādi tirliņi un papīru bīdītāji pievērsīs šim fruktam uzmanību (ar visu kamarilju, Meroni ieskaitot).
P
P
Aivars rullē!Viņam ASV jau nolīgts advokāts.
Jā!
J
Uz elli rullē!
  • 6
  • 0
Logičeskijs
L
Ventspilī viens no diviem - Lembergs vai valsts, Latvijā arī - Lembergs vai ASV.
Jups Melbergs
J
Šīs sankcijas ietekmi jau ir atstājušas. Lembergs ir arā no Ventspils ostas valdes.
Ekselis
E
Lembergs jau nav nekāds labais vadībnieks. Ar viņa krampi varā LV vadīšanai vai politikā nekas nav paveikts. Kur ir ekonomika? Ir jaunas rūpnīcas? Bizness zeļ? Nīkuļo! Lūk arī atbilde, ka ar šefošanu un krustēva gājieniem te nepietiks. Vajag cita kaluma cilvēkus. Lembis ir tikai figūra, kas iet projām un diemžēl. nav īpasi vajadzīgs Latvijai ne Ventspilij. Un Ventspilniekiem jaatraujas no pupa u jātiek galā ar edipa vai elektras kompeksu vai kādu vēl .. problemu sevī un jāuzticas jauniem vadītājiem un līderiem!
Emigrants
E
Piezhmiedz, piezhmiedz to bandiitu, jau sen laiks bija aiz kraagas taa kaartiigi panjemt.
lembja
l
fani trako, lielākā tautas daļa beidzot agaidīja, ka slepkavu un zagli ireobežo
Pūpēdis
P
Tomēr šādas vai tādas sankcijas var būt iedarbīgas. Atcerieties AB.LV
Dimba
D
Viis tas figņa. Bet vakar uz slimnīcu atveda ļoti smagi piekautu zoodārza prezi Zacleru. Purns lupatās. Līdz daudziem, vaļējiem augšžokļa lūzumiem. Ceru, ka Aivars arī neliks sevi ilgi gaidīt.
reptilis
r
Fragments no Pietiek raksta-Taču tālāk A. Lembergs paudis sekojošo: “Nekāds mantas arests ārzemēs, kā izrādās, visus šos gadus nav noticis! Latvijā ir pieņemts lēmums par ārvalstīs esošas mantas (domātas firmu un ofšoru kapitāldaļas — red.) arestu, taču šis lēmums nekad nav ticis nosūtīts uz attiecīgajām valstīm izpildei! Tas nav legalizēts tajās valstīs, kur šī manta atrodas! Vai tā būtu Šveice, Lihtenšteina, Liebritānija. Lēmumu [konkrētajās valstīs] legalizē tā: aizsūta uz attiecīgās valsts kompetento institūciju (prokuratūru vai tiesu), un, ja viņi uzdotu attiecīgajam Šveices pilsonim [Rūdolfam Meroni] atbildēt par to mantu, tad viņš arī atbild likuma priekšā. Par cik tas darbs nav izdarīts, nekāds mantas arests faktiski nav noticis. Kopš aresta pagājuši divpadsmit gadi, un aresta lēmums nav realizēts.” Saskaņā ar A. Lemberga teikto šajos gados nonācis līdz tādam absurdam, ka izpildīt arestētās mantas arestu prasījuši gan krimināllietā cietušie (tāds statuss ir, piemēram, Aināra
reptilis
r
turpinājums- cietušie (tāds statuss ir, piemēram, Aināram Gulbim un Jūlijam Krūmiņam), gan arī — un tas ir kaut kas Latvijas tiesās nebijis — paši apsūdzētie un viņu aizstāvji! “Savukārt valsts (prokuratūras un tiesnešu personā) to ir kategoriski atteikušies darīt! Un šāda rīcība ir tikai ar to mantu, kas nodota glabāšanā Rūdolfam Meroni. Visos pārējos gadījumos mantas aresti tiek izpildīti un nodrošināti, legalizējot aresta lēmumus attiecīgajās valstīs. Jāsaka, ka ģenerāprokurors to zina un to piesedz,” tā Ventspils mērs.
  • 6
  • 3
Irlielāmērāticams
I
ka visa šī sankciju teātra jēgu un vērtību nosaka "Magņitska likums"... kāda vērtība "Magņitska likumam", tāda pati arī teātrim.
Un kāda vērtība
U
Operas vai Dailes teātrim?
  • 2
  • 0
zvirbulēns
z
Kādēļ sankcijas, Rinkēvič, Bordān, nav uzliktas partijai " Ventspilij un Latvijai" ? :) :)
Lembergs
L
Tu lēkā, zvirbulēn, kā mans pērnais pirdiens, un tavas pūles ir ļoti paviršas. Kā parasti...
  • 12
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Eiropas Savienības kūtrums(2)

Patlaban valstis eksperimentē ar Covid-19 izplatības mazināšanai noteikto ierobežojumu atcelšanu. Tā situāciju raksturo gan ekonomisti, gan politologi, gan citu jomu eksperti. Šobrīd, līdzīgi kā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē