Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Sabiedriskajam transportam jābūt arī vairāk pieskaņotam cilvēku reālajām vajadzībām

Nedrīkst piedāvāt to, kas liks vilties

"Vienkārši iestāstīšana nedarbojas. Sabiedrībai vispirms ir jāpiedāvā alternatīvi risinājumi, un tikai tad var sākt pārliecināt, ka šis vai tas risinājums ir labāks nekā ierastais," Romānam Meļņikam sarunā par sabiedrības informēšanas kampaņu ietekmi uz cilvēku ieradumu maiņu klāsta politologs un sabiedrisko attiecību speciālists Filips Rajevskis.

Top komentāri

Liepiņš
L
Rajevskim pilnīga taisnība. Piegriezusies tā melošana, blefošana gluži kā PSRS okupācijas laikos. Esam pelnījuši rietumeiropas risinājumus.
Krējumd Saldais
K
"Vienkārši iestāstīšana nedarbojas. Sabiedrībai vispirms ir..." Pilnīga tukšpļūtīšana. Sabiedrībai vispirms ir jāiedod solītie 3x500, lai te vēl kāds paliktu, kas brauks ar sabiedrisko transportu.
P
P
Agrāk-politdarbinieks,tagad sab att. spec.=smadzeņu skalotāji.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Diena pēc budžeta pieņemšanas

Mums ir politiskā vide, kurā budžeta pieņemšana allaž ir bijusi kā atskaites punkts brīdim, pēc kura valdošā koalīcija var nedaudz atslābināt disciplīnas rāmjus, jo ir pārvarēts katrai valdībai kr...

"Pareizie" un "nepareizie"(2)

Veidi, kā tiek atlasīti augstos valsts amatos apstiprināmie, un arī jezga ap šo procesu vienmēr piesaista īpašu uzmanību. Pavisam nesen piedzīvojām seriālu, ko varētu raksturot gluži kā ceļa izbūvi...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē