Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Nevaram izvēlēties vietu tikai pēc arhitektūras vīzijas

"Jūs man varat tieši vaicāt, vai es lobēju konkrētu koncertzāles vietu. Es personīgi nevienu vietu nelobēju. Es gribu tieši pretējo – es gribu, lai darbinieki Ministru kabinetam galdā uzliek visu deviņu vietu analīzi," intervijā uzsver kultūras ministre Dace Melbārde (NA).

Top komentāri

ausis vīst klausoties
a
Vārdi "industriju centru", "bāzes vieta", "radošās industrijas", "industriju inkubatoru", "dizaina laboratorija" duras ausīs. Nezinu, vai tie ir iederīgi kaut vienā pasaules kultūrā, bet latviešu kultūra tie noteikti nav iederīgi.
Taure
T
Esmu vīlusies! Sākumā likās saprātīga sieviete, bet izrādās galīgi aptaurēta. Nav stulbāka izvēle konc.z. vietai par to dambi.
.
.
Valstij, kurā onkoloģijas slimnieku ārstēšanai tiek vākti ziedojumi un tādā pašā veidā naudu vāc BĒRNU PALIATĪVAJAI APRŪPEI (WTF???), nevajadzētu aizrauties ar megabūvēm, kā arī ar lielo sportu, kas ir nevajadzīga zīmēšanās. Tad, kad cilvēks ir paēdis un vesels, viņš var dziedāt un "baudīt mākslu"- Ja Maslova piramīdā netiek nodrošināts pamatvajadzību pirmais līmenis, tad nevajag lēkāt augstāk par savu dibenu. Nabadzība uzspiež savu dzīves veidu.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vecās Eiropas klusā sacelšanās?(9)

Nedēļas sākumā ar interesantiem un, ļoti ticams, visas Eiropas nākotnei nozīmīgiem paziņojumiem nāca klajā Eiropas Savienības (ES) augstais pārstāvis ārlietās un drošības politikas jautājumos Žuzeps ...

Izkustināt "svētās govis"(9)

Nesenā ziņa Latvijas mediju vidē par portāla LA.lv iekļaušanos Rīga TV24 struktūrā rada vairākus neatbildētus jautājumus. Konkurences padome sola darījumu vēl izvērtēt.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē