Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Kalniete: Balsojums par Leieni parādīja asu neiecietības gaisotni starp EP politiskajām grupām

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Bet: skat.foto:
B
Mimikrija dažkārt palīdz!
Kalniete ir vieda,
K
un maz mums tādu cilvēku kā Kalniete, ar ko lepoties. Protams, neiecietības gaisotne Latvijā ir manāmi augstāka kā citur, jo tas okupantu bars, kas te siro, ir neiecietības etalons.
Lācis
L
Zīle un Melnbārde ir Latvijas tautas nodevēji! Viņu karjera būs turpat kur Parādnieks: Latvijas vēstures mēslainē
Ļoti skaista!
Ļ
Kleita speciāli pasūtīta?
mājienu tulks
m
"viņa Baltijas valstīm esot labākā kandidāte no pašreiz iespējamās situācijas" Skan aptuveni šādi: Putins ir labākais kandidāts salīdzinot ar Staļinu, Žirinovski un Brežņevu.
Eto o
E
Georgija Lenteņa kavaliere Sandruha iznākusi no skapja? Nu jā, nu jā, Vienotības arvien saldākais mīlasstāsts ar Kremli vairs nav noslēpums.
Asprātīga ideja
A
Atsevišķu lentīti nemaz nav jāpiesprauž!
Jens Z
J
Vācijas kristīgie demokrāti 'izprotot' situāciju Baltijas valstīs... Pēdējo gadu laikā esmu runājis ar veselu rindu no šiem politiķiem dažādu nozaru pasākumu kuluāros, un viņiem vai nu Baltija neinteresē, vai arī viņi atgremo to, ko tiem iestāstījuši visādi Dombrovski un Kalnietes. Tiesa gan, viņi ir slavinājuši Kariņu un Kalnieti par labu kalpošanu Eiropas idejai. Bet ne latviešu tautas interesēm.
Ja Jensam mūžam apdirsta pakaļa,
J
kam viņam tiesības kādu kritizēt? Lai pirmāk savus sūdus tīra!
 • 4
 • 1
iluminātu propaganda?
i
bļaustīgie troļļi šķiet nesaprot, par ko ir runa - ne jau f.d. Laienu, bet Kalnieti utml. manipulatorus savā komentārā kritizē JensZ
 • 2
 • 4
Itamars Toledano
JenzisS ellē apklūsīs, jo tur būs JĀKAUC. Tā kā, mazs brīdis, un dzīves un tās piepildījums būs godam realizēts. Un varu galvot, JenzisS nebūs tur, kur Urzula fon der Laijena, jo kas gan kopīgs tumsai ar gaismu?
 • 7
 • 2
Vienīgais pretarguments
V
Latvijas politikā viss kārtībā, vienīgās problēmas ir Kremļa propganda un Jens Z, cik var spriest no pretkomentāriem. Tauta acīmredzot masveidā atgriezīsies dzimtenē, vispārējais izglītības līmenis strauji ies uz augšu un visi korī uzgavilēs režīmam, kolīdz būs apklusināts šis Jens Z...
 • 4
 • 6
to lensz
t
Tavu muldoņu un Kremļa zvanus labi pazīstam, jo abi harmoniski kopā der, un ellei SAVA mūzika.
 • 7
 • 2
daunim jeniņam
d
Drīzāk tu, Kremļa nacistu debil, esi runājis ar kremļgebelsu troļļu brigadieri,k jo tavi debilie kvekšķi pārāk aizdomīgi līdzinās kremļnacistu propagandonu metodičkām ''kurināt savstarpēju naidu Eiropā'' un ''potēt Latviešiem oficiālo Gebelsa ideoloģiju, ka latvieši Eiropā esot untermenši.'' Un, KUŅA, tu nepārstāvi nekādu Latvijas tautu un neesi tiesīgs kvekšķēt par tās interesēm, VALSTS NODEVĒJ. P.S. Par nodevēju sauc personu, kas darbojas pret savu valsti ienaidnieka (faktiska vai potenciāla) interesēs. Fakts, ka nodevējs nav tiesāts, netraucē viņu atmaskot un nosodīt.
 • 12
 • 7

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Policejiskā Latvija...(14)

Valdības šonedēļ pieņemtais lēmums, ka pēc ieceļošanas Latvijā no virknes Eiropas valstu vairs nebūs jādodas 14 dienu pašizolācijā, radīja ne tikai lielu apjukumu ar šādu lēmumu izpildi saistītajās...

Antiķīnas starptautiskās koalīcijas nebūs?(11)

Donaldam Trampam, ASV prezidentam, visticamāk, neizdosies iecere izveidot plašu starptautisku koalīciju cīņai pret Ķīnas ekonomiskās attīstības un pārrobežu ietekmes mazināšanu.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē