Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Motoru sports

Ātruma cilts eksperiments: Kurš ātrāks trasē - krosa motocikls vai bagijs?

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko Ātruma cilts sēriju. Šoreiz raidījums viesojas Bauskas sacīkšu trasē Mūsa Raceland, kur jau šajā nedēļas nogalē, 2. un 3. jūnijā, norisināsies vērienīgā FIA Eiropas autokrosa čempionāta otrais posms. Par gaidāmajām sacensībām un saviem piedzīvojumiem Bauskas trasē skatītājiem stāstīs čempionāta posma organizators Ivo Traubergs. Ātruma ciltī neiztikt arī bez jaudīga eksperimenta, kurā noskaidrosim, vai pieredzējušajam bagija braucējam Jānim Bokam ir izredzes Bauskas trasē pārspēt motofrīstaila meistaru Mārtiņu Aleksandroviču!

Rikjardo triumfē F-1 Monako Grand Prix izcīņā

Red Bull vienības austrāliešu pilots Daniels Rikjardo svētdien slavenajā Monako trasē izcīnīja uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta septītajā posmā. Montekarlo ielās notikušajā sacīkstē Rikjardo bija ātrākais no starta līdz finišam, jo sestdien viņš palika nepārspēts arī kvalifikiācijā. Tiesa, sacīkstē viņam nācās izbaudīt satraucošus mirkļus, jo formulai sacensību sākumā bija tehniskas problēmas.

Ātruma Cilts video: Vai Timrotam izdosies pārdod 1998. gada KIA?(2)

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko ĀTRUMA CILTS sēriju. Stāsts par 1000 eiro vērto auto jeb ĀTRUMA CILTS bitkoinu nav beidzies, jo pienācis laiks spēkratu tirgot, un tagad Pauls Timrots ir jauna izaicinājuma priekšā! Raidījuma studijā viesosies arī elektrisko kartingu konstruktors Artis Daugins, kurš Latvijā attīsta ne vien šo spēkratu ražošanu, bet līdzdarbojas arī jauniešu zināšanu stiprināšanā par autobūvi un viņu iesaisti kartinga sporta attīstībā.

FOTO: Jonass PČ posmā Ķegumā izcīna trešo vietu

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no Red Bull KTM Factory Racing komandas svētdien Zelta zirga trasē Ķegumā izcīnīja trešo vietu planētas meistarsacīkšu septītajā posmā.

Ātruma Cilts video: Serģis dod padomus Jonasam pirms starta Ķegumā

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko ĀTRUMA CILTS sēriju. Šoreiz studijas viesi ir Latvijas motokrosa leģenda, Latvijas MXGP posma rīkotājs Kristers Serģis. Un būs arī ekspress intervija ar jauno rallija talantu Māriņu Sesku pēc atgriešanās no Eiropas rallija čempionāta otrā posma.