Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

British Airways

Dienu pēc British Airways datorsistēmu ķibelēm haoss Hītrovā turpinās

Dienu pēc tam, kas britu lidsabiedrības British Airways datorsistēmas "nobruka" elektroapgādes traucējumu dēļ, Hītrovas lidostā aizvien valda zināms haoss - vismaz trešdaļa British Airways izejošo reisu no šīs lidostas atcelti, bet atlikušie pamatīgi kavējas. Nedaudz labāka situācija ir Getvikas lidostā, kur reisi kavējas, bet nav atcelti, vēsta BBC. Notikušais izjaucis ceļojumu plānus tūkstošiem pasažieru.

British Airways sola drīzumā atsākt reisus no Hītrovas un Getvikas

Lielbritānijas nacionālā aviokompānija British Airways sola svētdien atsākt reisus no Londonas Hītrovas un Getvikas lidostām, kas bija pārtraukti datorproblēmu dēļ. British Airways paziņojumā teikts, ka lidsabiedrība plāno veikt reisus no Getvikas gandrīz pēc parastā grafika, bet no Hītrovas tiks veikta lielākā daļa reisu.

Datorsistēmu problēmas aizkavē British Airways reisus visā pasaulē

Lielbritānijas nacionālā aviokompānija British Airways sestdien paziņojusi, ka datorsistēmu problēmu dēļ tā visā pasaulē saskaras ar avioreisu kavēšanos. Vismaz līdz plkst.18 atcelti visi izlidojošie reisi no Hītrovas un Getvikas lidostām, vēsta BBC. Citu lidsabiedrību lidmašīnas no šīm lidostām izlido pēc iepriekšējā grafika.

British Airways stjuarti atceļ Ziemassvētkos paredzēto streiku

Lielbritānijas aviokompānijas British Airways lidmašīnu apkalpojošais personāls atcēlis Ziemassvētkos ieplānoto divu dienu streiku, jo lidsabiedrība izteikusi jaunu piedāvājumu atalgojuma paaugstināšanai, ceturtdien paziņoja arodbiedrība Unite.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide