Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +9 °C
Skaidrs
Sestdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

CSDD

CSDD kvalifikācijas eksāmeni no 1.oktobra tiks pieņemti tikai valsts valodā

Lai nodrošinātu vienotu kārtību valodas izmantošanā, VAS Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD) transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu vadītāju kvalifikācijas eksāmeni turpmāk tiks nodrošināti tikai valsts valodā. Jaunie CSDD pakalpojumu sniegšanas noteikumi stājas spēkā šā gada 1.oktobrī.

Lai slēptu ierašanos no Krievijas, vilto auto numurus

Pēdējās nedēļās novērota tendence, ka iebraucēji no Krievijas savām automašīnām izmainījuši reģistrācijas numurus. Tas tiek darīts, lai slēptu jebkādas norādes par izcelsmes valsti. Pieķertie šoferi policijai klāstījuši, ka numurus viltojuši, baidoties no iespējamas agresijas Latvijā, noskaidroja LTV raidījums “de facto”. Par šādu numuru mainīšanu paredzēts gan administratīvs sods, gan kriminālatbildība.

Valsts policija nākamnedēļ veiks ātruma kontroles pasākumus

Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un ceļu satiksmes drošību, kā arī nepieļautu ceļu satiksmes negadījumos cietušo personu skaita palielināšanos, Valsts policija sociālās kampaņas Smaga kāja izraisa nāvi! Nespied gāzi grīdā. ietvaros no pirmdienas, 8.augusta, līdz 14.augustam īstenos ātruma kontroles pasākumus uz Latvijas autoceļiem visos Latvijas reģionos, informēja VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) pārstāvji.

Politiķiem nav jājaucas profesionāļu darbā

Rīgas satiksmes organizācijas nedienu iemesls ir neklausīšanās speciālistu viedoklī un pakļaušanās atsevišķas sabiedrības daļas vēlmēm, sarunā ar Guntaru Gūti atzīst Ceļu satiksmes drošības direkcijas Ceļu drošības audita departamenta vadītāja Beāta Dambīte.

CSDD aicina nesēsties pie stūres reibumā un uzsāk kampaņu Dārgs prieks

Ik gadu Līgo svētku laikā notiek vidēji divi negadījumi dienā, kuros autovadītājs bijis alkohola reibumā, un tā ir gandrīz desmitā daļa (7%) no visiem šo svētku laikā notikušajiem ceļu satiksmes negadījumiem, liecina Valsts policijas dati. Tāpēc, arī šogad VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) rīko sociālo kampaņu ar moto Dārgs prieks, aicinot autovadītājus uz saprātīgu rīcību un neizvēlēties bīstamo savienojumu - alkohola lietošanu un braukšanu reibumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide