Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Gulbene

Pulcēšanās aizlieguma laikā Gulbenes pašvaldība slepus sarīkojusi semināru

Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktā pulcēšanās aizlieguma laikā Gulbenes pašvaldība ar domes priekšsēdētāja un izpilddirektora atļauju slepus sarīkojusi trīs dienu klātienes semināru, par kuru Valsts policija sākusi administratīvā pārkāpuma lietvedību, vēstīja TV3 raidījums Nekā personīga.

Gulbenē norisināsies mākslas festivāls Divi Jūliji

26. un 27.jūlijā Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā un Vecgulbenes muižā notiks 2.Starptautiskais mākslas festivāls un konference Divi Jūliji. Straume, informēja Gulbenes muzejā.

Gulbenē glābēji no degošas kūts izglābj 100 govis

Pirmdienas vakarā plkst. 23.27 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Gulbenes novada Daukstu pagastu, kur dega kūts. Glābēji no degošas kūts izglāba 50 gadus vecu sievieti un 100 govis, portālu Diena.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

BVKB konstatējusi lielu skaitu bīstamu un nedrošu ēku

Latvijā konstatētas 12 ēkas, kurās darbība nekavējoties jāpārtrauc un 46, kurām nepieciešami būtiski drošības uzlabojumi, starp tām arī Latvijas Televīzijas ēka, ledus halle Daugavas stadiona teritorijā un Rīgas Avotu pamatskola, liecina interaktīvā karte Būvniecības Valsts kontroles biroja (BVKB) mājaslapā.

Sliktie ceļi kaitē uzņēmējdarbībai reģionos

Kurš gan cits vislabāk zina, cik labā vai sliktā stāvoklī ir ceļi, ja ne tie cilvēki, kas ikdienā pa tiem pārvietojas! Bedres un bedrītes, putekļi, nenopļauta zāle, neizcirsti krūmi, nesakārtotas caurtekas. Tādi ir mūsu vietējie ceļi. Līdzekļu trūkuma dēļ tie jau gadiem gaida savu kārtu, kad uz tiem tiks veikti kādi uzlabojumi, bet ko nu par tiem, ja pat ikdienas uzturēšanas darbiem līdzekļu nereti pietrūkst.

Gulbenes rajona tiesa kādu civillietu izskata jau 13.gadu

Gulbenes rajona tiesa kādu civillietu pirmajā instancē izskata jau vairāk nekā 12 gadus. Kā liecina dati Tiesu informatīvajā sistēmā, konkrētajā lietā prasītāji lūguši konstatēt juridisku faktu saistībā ar pēdējās gribas rīkojuma stāšanos likumīgā spēkā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide