Laika ziņas
Šodien
Migla

Guntis Rāvis

Rāvis aicinājumā ziedot Biatlona federācijai pretlikumības nav saskatījis

Uzņēmējs Guntis Rāvis nenoliedz, ka Rīgas domes deputāte un uz laiku no amata atstādinātā Latvijas Universitātes (LU) rektora vietniece Baiba Broka (NA) ir uzrunājusi viņu finansiāli atbalstīt Latvijas Biatlona federāciju, taču šajā lūgumā uzņēmējs nav saskatījis neko pretlikumīgu.

Rāvis: Tik liela amatpersonu visatļautība vēl nebija redzēta

Īsi pirms tam, kad piektdienas vakarā Valsts vides dienests (VVD) ar privātas, bruņotas apsardzes palīdzību pārņēma Inčukalna gudrona dīķu objektu, SIA _Skonto būve valdes priekšsēdētāju Gunti Rāvi par domstarpībām ar valsts institūcijām iztaujāja Romāns Meļņiks.**VVD šovasar paziņoja, ka pārtrauc līgumu ar SIA Skonto būve_ Inčukalna sērskābo gudrona dīķu sanācijas projektā.

Rāvis kā pirmais piereģistrē uzņēmumu ar pamatkapitālu eiro valūtā

Uzņēmumu reģistrā reģistrēta pirmā sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA), kuras pamatkapitāls ir nevis latos, bet eiro, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja UR pārstāve Sandra Notruma."Uzņēmuma nosaukums ir SIA "Grif 33", un tās pamatkapitāls ir 2846 eiro, kas atbilst 2000 latu - ierastajam SIA pamatkapitālam.

Rāvis: Nevarētu būt valsts prezidents - neesmu īstais smaidītājs

Nevarētu būt Valsts prezidents, prezidentam reprezentācijas pienākumi jāveic kvalitatīvi, jābūt šovmenim, aktierim, bet es tāds neesmu, neesmu īstais smaidītājs, tā intervijā žurnālam Playboy atzina SIA _Skonto būv_e vadītājs Guntis Rāvis.G.Rāvis atzina, ka nevēlētos būt arī premjers: "Negribētu, jo tā ir politiska figūra.

Rāvis: pašreizējā valdība strādā savu iespēju robežās

Pašreizējais premjers Valdis Dombrovskis strādā savu iespēju robežās, uzskata bijušais Par labu Latviju (PLL) valdes loceklis un Latvijas lielākās būvkompānijas _Skonto būve _valdes priekšsēdētājs Guntis Rāvis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Izklaide

Vairāk Izklaide