Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Jūlija Stepaņenko

Stepaņenko sašutusi par plakātu, kurā aicina uz iecietību

Saeimas deputāte Jūlija Stepaņenko (Saskaņa) ir sašutusi par Rīgas ielās izvietotu sociālo reklāmu, kurā pausts aicinājums uz iecietību un attēloti četru cilvēku tēli - bezpajumtnieks, ar HIV inficētas sievietes meita, vīrietis ratiņkrēslā un homoseksuāls vīrietis. Tagad reklāma no Rīgas ielām esot aizvākta.

Stepaņenko: Eiropas vergu tirgus

Pat ja bēgļu krīze nekļūs par valdības krišanas iemeslu, situācijas strauja attīstība var izmainīt Eiropas seju līdz nepazīšanai. Kad racionāls cilvēks runā par jaunu iniciatīvu, viņš saprot, ka jebkurai idejai ir finansiāls pamats. Ja mēs piekrītam ņemt savās mājās vēl 526 nelaimīgos, mums ir jāsaprot, kā mēs viņus uzturēsim.

Saeima atbalsta tikumiskās audzināšanas ieviešanu skolās

Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Izglītības likumā, ar kuriem iecerēts noteikt, ka izglītības sistēma nodrošina izglītojamā tikumisko audzināšanu, kas atbilst Satversmē ietvertajām un aizsargātajām vērtībām, īpaši tādām kā laulība un ģimene.Tajā pašā laikā deputāti noraidīja priekšlikumu, kas paredzēja izglītības iestādēs aizliegt tādu mācību līdzekļu un citu materiālu izmantošanu vai izplatīšanu, kuri var negatīvi ietekmēt izglītojamā tikumisko attīstību.

Neskaidrā skolēnu tikumības problēma

Ceturtdien līdz ar pārtraukto Saeimas sēdi vismaz vēl uz nedēļu pārcelts balsojums par grozījumiem Izglītības likumā, kuri paredz skolās aizliegt izmantot materiālus, kas varētu negatīvi ietekmēt bērnu tikumisko attīstību. Kaut gan idejas autori uzsver, ka ir pārprasti un publiskajā telpā piesauktie netikumiskie momenti Rūdolfa Blaumaņa novelēs vai Bībelē ir izrauti no konteksta, lai "speciāli nomelnotu grozījumu ideju", precīzi izskaidrot, kā grozījumi izpaudīsies dzīvē, viņi nevar, piektdien vēsta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide