Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +24 °C
Skaidrs
Piektdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Jūrmalas mērs

Viens pats Jūrmalā

Jūrmalas domes mājaslapā redzamajā deputātu sarakstā Gata Trukšņa vārds un portrets vēl nesen bija pašā augšā, jo viņš bija domes priekšsēdētājs. Tagad Truksnis pēc alfabēta sastādītajā sarakstā nobraucis uz priekšpēdējo vietu kā ierindas deputāts. Procesi kūrortpilsētas pašvaldībā turpinās, un raksta tapšanas brīdī nav īsti skaidrs, vai viņš turpmāk darbosies domes koalīcijā vai opozīcijā.

Truksnis devies sen ieplānotā atvaļinājumā

Kriminālprocesā par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā aizdomās turētais Jūrmalas mērs Gatis Truksnis (ZZS) piektdien devies atvaļinājumā, aģentūra LETA uzzināja Jūrmalas domē.

Opozīcija Munkevicu grib atstādināt no kapitālsabiedrībām

Lai nepieļautu Jūrmalas domes opozīcijas pusē pārgājušās deputātes Marijas Vorobjovas atbrīvošanu no valdes locekles amata pašvaldības kapitālsabiedrībās, opozīcija vēlas atņemt Jūrmalas mēram Raimondam Munkevicam (Jūrmala – mūsu mājas) tiesības lemt kapitāla daļu turētāja vārdā.

Ražuks: deputātu vairākums Munkevicu tur aizdomās par savtīgu rīcību

Ja vēl aprīlī Romualds Ražuks (PS) noraidīja domu par steidzamu Jūrmalas mēra Raimonda Munkevica (Jūrmala – mūsu mājas) nomaiņu, tagad viņš atzīst, ka «priekšsēdētājs vairs nevar panākt pat vienkāršu lēmumu pieņemšanu domes sēdēs, jo deputātu vairākums viņu tur aizdomās par iespējami savtīgu rīcību lēmumu sagatavošanā.»

Pieņem Jūrmalas budžetu

Deviņiem deputātiem balsojot "par”, šodien tika pieņemts Jūrmalas pilsētas budžets. Budžetu atbalstīja pozīcijas deputāti, bet opozīcijas deputāti balsoja bija pret vai atturējās. Lai arī opozīcijas deputāti nosauca budžetu par “zaglīgu”, viņi uzteica ieņēmumu daļu, bet kritizēja iecerēto izdevumu daļu. 

FOTO: Jūrmalas mēram būs trīs vietnieki - Loskutova, Ančāns un Ražuks

Par Jūrmalas mēra Raimonda Munkevica (_Jūrmala - mūsu māja_s) pirmo vietnieci ievēlēta Larisa Loskutova (SC), bet par pārējiem vietniekiem - Ilmārs Ančāns un Romualds Ražuks. Tagad Jūrmalas mēram līdzšinējo divu vietnieku vietā būs trīs.I.Ančāns (Mūsu zeme) ievēlēts par vietnieku izglītības jautājumos, bet R.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide