Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars

Katrīna Neiburga

Ventspilī notiks Maikla Gordona opusa Timber atskaņojumu sērija

Ventspils koncertzāle Latvija turpina īstenot oriģinālus mūzikas un mākslas projektus. 8. un 9. janvārī ar mūsdienu amerikāņu komponista Maikla Gordona darba Timber atskaņojumu sēriju tur noslēgsies Katrīnas Neiburgas un Andra Eglīša mākslas projekts Biežņa

Atklāj Katrīnas Neiburgas kūrēto mākslas telpu Brīvība

Ceturtdien, 30. septembrī, plkst. 19 līdz ar mākslinieces Brendas Jansones izstādes Stigma zem dermas atklāšanu un Elizabetes Balčus performanci durvis vērs Katrīnas Neiburgas kūrētā mākslas notikumu telpa Brīvība, kas atrodas Brīvības ielā 40.

Savvaļā - Maikla Gordona Amplified un ugunskura saruna

Sestdien, 2. oktobrī, brīvdabas izstādē Savvaļa notiks amerikāņu komponista Maikla Gordona (Michael Gordon) skaņdarba Amplified atskaņojums, ar kuru sāksies Mika Magones kūrētā Gordoniāde, kā arī izstādes veidotāju un dalībnieku kopējā "ugunskura saruna".

Marseļā norisināsies Baltijas mākslas projekts Roots to Routes

Augusta beigās Marseļā norisināsies Eiropas mākslas biennāle Manifesta 13, kurā iekļauts arī Baltijas mākslas projekts Roots to Routes, kas sāksies 28. augustā un notiks visu septembri un oktobri. Tajā paredzētas divas izstādes, performances, filmu programma, radošās darbnīcas un citi pasākumi, informēja viena no projekta kuratorēm Maija Rudovska.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide