Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 10. aprīlis
Anita, Anitra, Zīle, Annika

Kratīšanas KPV LV

Margināļu kratīšanai drosmi nevajag

Aizturot un izkratot Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu un ap viņa partiju KPV LV esošo raibo kompāniju, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir pamatoti vērsies pret daudzu Latvijas nelaimju pamatā esošo, bet tā īsti neapkaroto partiju nelegālo finansēšanu. Tas ir labi. Pārējie fakti gan liek apšaubīt KNAB darbību kopumā.

FOTO: Kaimiņu izlaiž no izolatora

Ceturtdienas vakarā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs atbrīvojis kriminālprocesā par iespējamu nelikumīgu partijas KPV LV finansēšanu aizturēto partijas līderi Artusu Kaimiņu. Tāpat no īslaicīgās aizturēšanas izolatora izlaists viņa partijas biedrs Atis Zakatistovs un uzņēmējs Viesturs Tamužs. Vispirms, ap plkst. 22, no policijas ēkas Čiekurkalnā iznāca Zakatistovs, bet pusstundu vēlāk - arī Kaimiņš.

KNAB atbrīvojis visus KPV LV finansēšanas lietā aizturētos

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ceturtdienas vakarā atbrīvojis kriminālprocesā par iespējamu nelikumīgu partijas KPV LV finansēšanu aizturētās personas - Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu, viņa partijas biedru Ati Zakatistovu un uzņēmēju Viesturu Tamužu, noskaidroja aģentūra LETA.

Kaimiņam un Tamužam vēl nepiemēro aizdomās turētā statusu

Kriminālprocesā par iespējamu nelikumīgu partijas KPV LV finansēšanu aizturētais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš un uzņēmējs Viesturs Tamužs patlaban vēl nav atzīti par aizdomās turētajiem un abi atrodas policijas izolatorā, lai gan, visticamāk, Kaimiņu ceturtdien atbrīvos, noskaidroja aģentūra LETA.

Nebijusi aizturēšana Saeimas namā

Artuss Kaimiņš ir pirmais Saeimas deputāts, kurš ir aizturēts Saeimas namā. Tas notika trešdien uzreiz pēc tam, kad Saeima ārkārtas sēdē bija piekritusi Ģenerālprokuratūras lūgumam un devusi atļauju sākt kriminālprocesuālas darbības pret Saeimas deputātu Kaimiņu. Tās ietver ne tikai aizturēšanu, bet arī kratīšanu, kratīšanas sākšanu un tās rezultātā izņemto mantu apskati. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir sācis kriminālprocesu par, iespējams, nelikumīgu partijas [KPV LV] finansēšanu, kā arī iespējamo starpniecību nelikumīgā partijas finansēšanā, finansējuma pieņemšanā un izspiešanā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide