Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 23. februāris
Haralds, Almants

Laikraksti

Piedāvā samazināt PVN medikamentiem, laikrakstiem, pārtikas produktiem un restorāniem

Gaidāmo nodokļu izmaiņu kontekstā piedāvāts piemērot samazināto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi medikamentiem, atsevišķiem pārtikas produktiem, restorāniem un laikrakstiem, paredz aģentūras LETA rīcībā esošais ministriju izstrādātais piedāvājums nodokļu politikas pamatnostādņu izmaiņām no 2021.gada līdz 2025.gadam.

Cer izskaust mediju izstrādājumus

Par pašvaldību avīzēm ar apmaksātiem reklāmas laukumiem un vietvalžu labo darbu vienpusēju izklāstu šķēpi lauzti jau ilgāku laiku. Pret tiem iebildumus jau gadiem ilgi cēlusi mediju nozari pārraugošā Kultūras ministrija, mediju pārstāvji, bet aizstāvju pozīcijās bijusi Latvijas Pašvaldību savienība.

Laikraksts Bauskas Dzīve sūdzēs tiesā Iecavas novada domi

Laikraksts Bauskas dzīve nolēmis sūdzēt tiesā Iecavas novada domi, kas izdod laikrakstu Iecavas ziņas, jo tā šādā veidā kropļo mediju un reklāmas tirgu, svētdien vēsta telekanāls LNT. Laikraksta Bauskas dzīve galvenā redaktore Anita Rozentāle norāda, ka šobrīd daudzas pašvaldības nekaunīgi ar dempinga cenām ielauzušās mediju un reklāmas tirgū, to kropļojot.

30. decembrī iznāk gada biezākais laikraksta Diena numurs

Šā gada 30. decembrī iznāk laikraksta_ Diena _2015. gada biezākais numurs kopā ar žurnāla SestDiena speciālizdevumu Latvijas lepnums 2015. Laikraksta numurs lasītājiem piedāvās saturu 40 lappusēs, savukārt speciālizdevumā varēs lasīt stāstus par šī gada nominācijas Latvijas lepnums ieguvējiem.

VIDEO: Kas notiek? svinību diena

Laikraksta Diena mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursa devītklasniekiem Kas notiek? uzvarētāju svinību diena Rīgā, 2015. gada 27. novembrī, kurā 121 devītklasnieks viesojās pie Latvijas Valsts prezidenta, iepazina Latvijas Republikas Saeimu, kā arī apmeklēja mākslas muzeju Rīgas Birža un vēroja jaunāko kino uz lielajiem ekrāniem kinoteātrī _Kino Citadele. _Dienas noslēgums - apbalvošanas ceremonijā RTU Dizaina centrā.

Reģionu avīzes jūt draudus

Pašvaldības par nodokļu maksātāju naudu izdod avīzes, kas aizvien mazāk atgādina bezmaksas informatīvos biļetenus ar novada vai pilsētas iedzīvotājiem noderīgu informāciju. Dažviet šie izdevumi ir uz laba krītpapīra ar krāšņām bildēm un saistošiem cilvēkstāstiem par labajiem pašvaldības ļaudīm - tajā skaitā valdošās koalīcijas politiķiem -, un tos jau ir grūti atšķirt no neatkarīgajiem reģionu laikrakstiem, trešdien vēsta laikraksts Diena.

Dāvini Dienu par īpašu cenu

Laikraksts Diena piedāvā saviem abonentiem izdevību svētkos iepriecināt tuvus cilvēkus, uzdāvinot laikraksta abonementu 2015. gadam!

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide