Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgas dārzi un parki

Rīgas meži pārņem Rīgas dārzus un parkus

Trešdien, 22. februārī,  likvidējamās pašvaldības aģentūras Rīgas dārzi un parki 132 darbinieki noslēguši darba līgumu ar pašvaldības SIA Rīgas meži, kas pārņem aģentūras funkcijas. Darba līgumos saglabāti visi iepriekšējie nosacījumi, kas saistās ar Rīgas dārzu un parku darbinieku tiesībām un pienākumiem.

Likvidēs pašvaldības aģentūru Rīgas dārzi un parki

Rīgas pašvaldības aģentūru Rīgas dārzi un parki plānots pievienot pašvaldībai piederošajam mežu apsaimniekotājam Rīgas meži, otrdien žurnālistus informēja Rīgas vicemērs Andris Ameriks.

Simtiem darbaroku stāv dīkā

«Ja mums dotu vēl 100 cilvēku, es nezinātu, ko ar viņiem darīt,» atklāti atzīst pašvaldības aģentūras Rīgas dārzi un parki (RDP) direktors Agnis Kalnkaziņš, kura vadītajai iestādei valsts šoruden «piešķīrusi» teju 200 Eiropas naudas apmaksātus bezdarbniekus pilsētas zaļo teritoriju kopšanai. Kamēr bija lapkritis, papildu strādnieki lieti noderēja, taču tagad viņu slodze samazinās. «Ziemā tīrīs atkritumus. Lēnā garā,» piebilst A.Kalnkaziņš.

Rīgā nākamgad būs mazāk puķu un vairāk zāles

Ierobežotā budžeta dēļ pašvaldības aģentūra "Rīgas dārzi un parki" nākamgad pilsētas parkos un skvēros mazāk stādīs vasaras puķes, bet brīvajās vietās tiks iesēta zāle.

Ušakovs: par sēdēšanu zālienā noteikti lemsim vēlreiz

Rīgas mēra amata kandidāts Nils Ušakovs paziņojis, ka par sēdēšanu zālienā jaunajai domei noteikti būs jālemj vēlreiz un, iespējams, grozīt lēmumu varētu jau šovasar. Saskaņas centra līderis uzskata, ka Rīgas centrā jābūt iespējai sēdēt zālienos. Portālam Diena.lv viņš gan norādīja, ka diskusija ir atvērta par kanālmala nogāzēm, kur nepieciešamas konsultācijas ar speciālistiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide