Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +26 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 22. jūlijs
Marija, Marika, Marina

Rīgas Latviešu biedrības nams

Atvēl 200 000 eiro Rīgas Latviešu biedrības nama atjaunošanas, izpētes, konservācijas un restaurācijas programmas īstenošanai

Pēc Rīgas Latviešu biedrības nama atjaunošanas, izpētes, konservācijas un restaurācijas programmas 2023.–2030. gadam izskatīšanas un apstiprināšanas 5. septembra Ministru kabineta sēdē valdība lēma par valsts piedalīšanos programmas īstenošanā šogad ar 200 000 eiro, informē KM Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

Mūzikas svinības, tiekoties dzimtenē

Komponista Tālivalža Ķeniņa 100 gadu jubilejas atcerei veltītu kamermūzikas koncertu Sarunas ar dzimteni Rīgā un Saldū sniegs jaunie, spožie, daudzviet pasaulē koncertējošie latviešu mūziķi – vijolniece Laura Zariņa, čelliste Gunta Ābele, pianiste Elīna Bērtiņa un klarnetists Egīls Šēfers. Šī programma vispirms skanēs Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē šovakar, 22. maijā, plkst. 19.00 un pēc tam arī Saldus Mūzikas skolā 24. maijā plkst. 18.00. Šie koncerti vienlaikus būs Guntas Ābeles jaunā solo CD/videoalbuma Magnificello atvēršanas svētki. ​

Festivāls Winterfest noslēgsies ar džeza kvarteta Echoes of Swing koncertu

Mūzikas festivāls Winterfest noslēgsies 13. februārī ar vācu džeza kvarteta Echoes of Swing koncertu Rīgas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē, kas vienlaikus būs arī Hermaņa Brauna fonda jubilejas svinības, aģentūru LETA informēja Hermaņa Brauna fondā.

Sirsnīgs Ziemassvētku koncerts Rīgas Latviešu biedrības namā

16.decembrī Rīgas Latviešu biedrības (RLB) nama Baltajā zālē plkst.14.00 tiks rīkots īpašs svētku koncerts ģimenēm ar bērniem Lai priecīgi Ziemassvētki, kurā uzstāsies Niks Matvejevs, Agita Kaužēna, grupa Trīs ceļi un citi mūziķi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide