Laika ziņas
Šodien
Pērkona negaiss

Ušakova atstādināšana

Burova prioritātes būs ielu lāpīšana un padomes izveide Rīgas satiksmē un RNP

No Rīgas mēra amata atstādinātā Nila Ušakova (Saskaņa) vietā ieceltais domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs (GKR) kā prioritātes nosaucis bedru remontus, Rīgas satiksmes padomes un valdes iecelšanu un Rīgas namu pārvaldnieka (RNP) sakārtošanu, viņš izteicās intervijā Latvijas Radio.

Pakalpojums Ušakovam un Martinsonam

Visā nopietnībā analizēt par pašvaldību ministru kļuvušā Edgara Jaunupa klasesbiedra, miljonāru piejaucētā Jura Pūces (AP) lēmumu par Nila Ušakova (Saskaņa) atstādināšanu no Rīgas mēra amata būtu piedalīties sliktā izrādē, ko sarīkojuši pār vienu kārti metamie galveno lomu spēlētāji. Izņemot sliktus nolūkus manipulācijām ar vēlētāju apziņu un sabiedrisko domu, šim lēmumam nekādas citas valstiskas nozīmes nav.

Pūce: Ar Ušakova atstādināšanu domes uzraudzība nebeidzas

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) piektdien sasauktajā preses konferencē žurnālistiem uzsvēra, ka līdz ar Nila Ušakova (Saskaņa) atstādināšanu no amata Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) darbs pie Rīgas domes uzraudzības nebeidzas.

Ušakovs: Atlaist mani no mēra amata var vēlētāji vai tiesa

"Bijušais mērs es neesmu, kā esmu pieteikts. Es esmu atstādinātais Rīgas domes priekšsēdētājs. Atlaist mani no šī amata pilnvērtīgi var vēlētāji vai tiesa," piektdien LTV raidījumā Rīta Panorāma, komentējot atstādināšanu no Rīgas mēra amata, sacīja Nils Ušakovs (Saskaņa).

Ušakovs atstādināts no Rīgas mēra amata

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (A/P) izdevis rīkojumu par Nila Ušakova (Saskaņa) atstādināšanu no Rīgas domes priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanas, liecina informācija oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.

LETA: Rīkojums par Ušakova atstādināšanu esot sagatavots

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (A/P!) piektdien varētu paziņot par Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (Saskaņa) atstādināšanu no amata, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Ušakovs: Mani piekaut nesanāks

Lēmums mani atstādināt būtu prettiesisks, bet ir iespējams, taču mani piekaut gan nesanāks, ceturtdienas rītā intervijā LNT raidījumā 900 sekundes teica pašreizējais Rīgas mērs Nils Ušakovs (Saskaņa).

VARAM šonedēļ pabeigs izvērtēt Ušakova atbildes

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) juristi šonedēļ pabeigs izvērtēt Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (Saskaņa) sniegtās atbildes par SIA Rīgas satiksme un Rīgas domes darbu, aģentūrai LETA pastāstīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide