Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Vakances

Skolās vakanču saraksts nesarūk

It īpaši saasināti izglītības iestāžu darbinieku trūkumu izjūt Rīgā – trūkst vairāk nekā 80 dažādu mācību priekšmetu skolotāju, kā arī 46 pirmskolas pedagogu un 97 tehnisko darbinieku, liecina Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta mājaslapā ievietotais vakanču saraksts.

Nesabalansētais darba tirgus

Latvijā 31. janvārī bija 58 832 oficiāli reģistrēti bezdarbnieki un 29 416 oficiāli reģistrētu vakanču, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras dati.

KNAB vakantas trīs izmeklētāju un vēl citu speciālistu vietas

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izsludinājis atklātu konkursu uz vairākiem vakantajiem trīs izmeklētāju, kā arī Juridiskās un personālvadības nodaļas galveno speciālista (jurista) un galvenā speciālista starptautisko attiecību jautājumos amatiem, portālu Diena.lv informēja KNAB.

Cvmarket.lv: 30% darba piedāvājumu ir pārdošanas sfērā

Apkopojot 2013. gada darba sludinājumu izvietošanas un kandidēšanas statistiku speciālistu darba portālā www.cvmarket.lv, secinājām, ka vispopulārākās kategorijas ir pārdošana, administrēšana un asistēšana – gan pieprasījuma, gan arī piedāvājuma ziņā. 30% no visiem pieteikumiem uz izsludinātajām vakancēm ir tieši pārdošanas sfērā – pārdevēji, kasieri, klientu konsultanti tirdzniecības vietās un pa tālruni, pērnā gada tendences darba tirgū iezīmē .

KNAB meklē darbiniekus

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izsludinājis atklātu konkursu uz vakantajām vietām Izmeklēšanas un Korupcijas novēršanas nodaļās, aicinot darbā divus izmeklētājus, politikas plānotāju un sabiedrisko attiecību speciālistu.

KNAB aicina darbā izmeklētājus

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izsludinājis atklātu konkursu uz vakantajām vietām Izmeklēšanas nodaļā un aicina pieteikties darbā izmeklētājus ar pieredzi ekonomisku un koruptīvu noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide