Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Mūzika

LNSO digitālā koncertzāle – bez maksas © DIENA

Ārkārtējās situācijas laikā Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) piedāvā ikvienam bez maksas baudīt koncertus LNSO digitālajā koncertzālē. Šī ir iespēja baudīt līdz šim neredzētus LNSO koncertu videoierakstus. Tie klausītājiem būs pieejami noteiktos datumos no plkst. 19 līdz pat pusnaktij.

Tiešsaistē pieejami Liepājas Simfoniskā orķestra koncertieraksti

Laikā, kad koncerti klātienē nav iespējami, Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) saviem klausītājiem tiešsaistē piedāvā bezmaksas saturu – dažādi koncerti, to skaitā bērniem, arī opera Suitu sāga un koncertinterviju cikls Tuvāk ir atrodami gan orķestra mājas lapā, gan Latvijas Televīzijas vietnē replay.lv, kā arī Latvijas Radio 3 arhīvā.

Koncertā Z studijā šonedēļ uzstāsies grupa Triānas parks

Turpinot Latvijas Televīzijas koncertu ciklu Koncerts Z studijā, tā rudens sesijas otrajā koncertā uzstāsies poproka un elektroniskās mūzikas grupa Triānas parks. Mūziķi sola interesantu vakaru, jo šobrīd savā radošajā darbībā atklājuši jaunu šķautni, informēja koncerta rīkotāji.

Klusums. Pirms kā? Šis ir izšķirošs laiks – pārbaudījums mums un Dziesmu svētku kustībai © DIENA(26)

Pieaugot koronavīrusa jaunajam vilnim, ieilgst piespiedu pauze, kas apstādinājusi Dziesmu svētku kustības dalībnieku – amatiermākslas kolektīvu un interešu izglītības – klātienes darbību. Kopš 17. oktobra amatiermākslas kolektīviem ļauts darboties tikai attālināti. Tas attiecas gan uz pieaugušajiem, gan bērniem. Izņēmums ir individuālas nodarbības klātienē, ievērojot divu metru distanci. Piemēram, "diriģents – kora dziedātājs". Jebkādi amatiermākslas kolektīvu koncerti vai privātie pasākumi ir atcelti.

Klajā nāk Krisa Noa minialbums Distance Deluxe(3)

Šodien, 6. novembrī, klajā nāk pašmāju mūziķa Krisa Noa (Chris Noah) minialbums Distance Deluxe, kas ir šī gada 20. martā iznākušā minialbuma Distance papildināta versija. Līdzās EP Distance_ dziesmām ierakstā atrodams singls This Is The Night, tā akustiskā dzīvā versija, kā arī fanu iemīļotās dziesmas River akustiskāka versija.