Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Mūzika

Rēzeknē notiks festivāls LNSO vasarnīca

No 23. līdz 25. augustam Rēzeknē, Latgales vēstniecībā Gors, norisināsies piektais mūzikas festivāls ģimenei un draugiem jeb muzykys festivals saimei i draugim LNSO vasarnīca, piedāvājot plašu programmu un pasākumu klāstu kā pieaugušajiem, tā bērniem, informēja Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pārstāve Anna Babre.

Septembrī notiks piektais festivāls Čello Cēsis

Koncertzāle Cēsis no 13. līdz 15. septembrim jauno sezonu sāks ar festivālu _Čello Cēsis, kas atkārtoti saņēmis nozīmīgo Eiropas festivālu asociācijas kvalitātes zīmi EFFE Label, informēja koncertzāles pārstāve Egija Saļņikova.

FOTO: Liepājas vasaras minifestivāls Rundāles pilī(2)

Sestdien, 10. augustā, visas dienas garumā Liepājas Simfoniskā orķestra rīkotais festivāls Liepājas vasara norisinājās Rundāles pilī, piedāvājot klausītājiem izbaudīt vairākus izmeklētas kamermūzikas koncertus, iedvesmojošu sarunu ar personībām, kā arī simfoniskās mūzikas koncertu ar virtuozām solistēm un kulminācijā gaismas nokrāsu un mūzikas skaņu piedzīvojumu naksnīgajā Rundāles pils rožu dārzā, portālu Diena.lv informēja Liepājas Simfoniskā orķestra pārstāvji.

Aizķeries aiz saknes mežā © DIENA

Augusts piedāvā alternatīvo kamermūzikas festivālu Sansusī mežā Aknīstes novada Susējā un dziesminieka Father John Misty koncertu Rīgā