Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ASV

Vainstīnam piespriež 23 gadus aiz restēm(15)

Ņujorkas tiesnesis trešdien piespriedis 23 gadu cietumsodu Holivudas producentam Hārvijam Vainstīnam, kurš pirms divām nedēļām tika atzīts par vainīgu apsūdzībās par seksuālu uzmākšanos un izvarošanu.

ASV sāk karavīru izvešanu no Afganistānas(9)

Saskaņā ar ASV un talibu noslēgto vienošanos par kara izbeigšanu Afganistānā amerikāņu karavīri sākuši pamest Afganistānu, pirmdien paziņojusi kāda Savienoto Valstu amatpersona.

Blūmbergs izstājas no demokrātu priekšvēlēšanām, paužot atbalstu Baidenam(4)

Mediju magnāts un miljardieris Maikls Blūmbergs, kurš savā priekšvēlēšanu kampaņā ieguldījis miljoniem dolāru personīgo līdzekļu, pēc tā dēvētajā Lielajā otrdienā ciestās neveiksmes, trešdien paziņojis, ka pārtrauc cīņu par Demokrātu partijas nomināciju startam novembrī gaidāmajās ASV prezidenta vēlēšanās.

Lielajā otrdienā Baidens uzvar vismaz astoņos štatos, Sanderss - trijos(7)

ASV demokrātu priekšvēlēšanās, kas tā dēvētajā Lielajā otrdienā notiek 14 štatos, bijušais ASV viceprezidents Džo Baidens ir guvis uzvaru vismaz deviņos štatos - Teksasā, Virdžīnijā, Ziemeļkarolīnā, Alabamā, Tenesī, Oklahomā, Ārkanzasā, Minesotā un Masačūsetsā, liecina ASV telekanālu veiktas aplēses. Baidens arī atrodas vadībā desmitajā - Menas štatā.

Trampa kampaņas štābs sūdz tiesā Washington Post(2)

ASV prezidenta Donalda Trampa vēlēšanu kampaņas štābs otrdien iesūdzējis tiesā laikrakstu Washington Post par neslavas celšanu saistībā ar diviem viedokļrakstiem, kuros ļauts noprast, ka starp kampaņas štābu, Krieviju un Ziemeļkoreju bijusi sadarbība.

Tramps uzvarējis visās republikāņu priekšvēlēšanās(5)

ASV prezidents Donalds Tramps uzvarējis visos Republikāņu partijas Lielās otrdienas priekšvēlēšanu balsojumos, ar šādu iznākumu nevienam nesagādājot pārsteigumu, ņemot vērā, ka šajās vēlēšanās viņš startēja bez vērā ņemamiem oponentiem.

Demokrātiem svarīgā Lielā otrdiena © DIENA(5)

Lielā otrdiena ir viens no svarīgākajiem pieturpunktiem ceļā uz ASV prezidenta vēlēšanām šī gada rudenī. Savas balsis par sev tīkamāko Demokrātu partijas kandidātu šodien notiekošajās priekšvēlēšanās vienlaikus atdos atbalstītāji 14 ASV štatos, kā arī Amerikāņu Samoa un ārvalstīs dzīvojošie. Pastāv liela iespēja, ka viens no atlikušajiem sešiem Demokrātu partijas kandidātiem varētu gūt pietiekamu atbalstu, lai jau otrdienas vakarā taptu skaidrs, kurš rudenī mērosies spēkiem ar republikāņu partijas atbalstīto prezidentu Donaldu Trampu.