Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

ASV

ASV Meksikas līča piekrastes štatiem tuvojas viesuļvētra(1)

Vētra Barijs sasniegusi pirmās kategorijas viesuļvētras stiprumu un tuvojas ASV Luiziānas štata piekrastei, nesot līdzi spēcīgu un ilgstošu lietu, sestdien paziņoja ASV Nacionālais Viesuļvētru centrs. Tropiskās vētras vēja brāzmas sasniegušas 34 metru sekundē ātrumu, liecina centra jaunākie dati.

ASV aicina Vāciju Sīrijā izvietot sauszemes karaspēku(10)

ASV aicina Vāciju izvietot Sīrijā sauszemes karaspēku, paziņojis ASV sūtnis Sīrijas jautājumos Džeimss Džefrijs, norādot, ka vācu karavīri Sīrijā nepieciešami loģistikas, vietējo karavīru apmācības un tehniskā atbalsta uzdevumiem.

Iepirkšanās centru ASV satricina iespējama gāzes eksplozija(7)

Spēcīgā gāzes sprādzienā, kas sestdien satricinājis iepirkšanās centru ASV Floridas štata Planteišenas pilsētā, aptuveni 50 kilometrus uz ziemeļiem no Maiami, cietuši vismaz 22 cilvēki, bet neviena ievainotā stāvoklis nav kritisks, paziņojusi policija.

ASV jūnijā radīti 224 000 jaunu darbavietu(2)

Jaunu darbavietu radīšana ASV jūnijā atkal ir atdzīvojusies, darba devējiem transportā, celtniecībā un citās nozarēs pieņemot jaunus darbiniekus un tādējādi kliedējot bažas par izaugsmes tempa mazināšanos, liecina piektdien publiskotais valdības ziņojums.

Pēta rasistisku ASV robežsargu Facebook kopienu © DIENA(9)

ASV amatpersonas pašlaik izmeklē informāciju par privātu domubiedru kopienu lielākajā sociālajā tīklā Facebook, kur pulcējušies tostarp robežsardzes darbinieki, bet kopienas galvenā vienojošā ideja - ņirgāšanās un aizskaroši joki par migrantiem, vēsta BBC.

Aptauja: Sarucis atbalsts ASV demokrātu favorītam Baidenam(4)

Pēc pagājušā nedēļā notikušajām ASV prezidenta amata kandidātu televīzijas debatēm demokrātu vidū sarucis atbalsts līdzšinējam favorītam bijušajam viceprezidentam Džo Baidenam, savukārt vairojusies senatores Kamalas Harisas popularitāte, liecina pirmdien izplatītie telekanāla CNN aptaujas dati.