Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Cits

G7 ārlietu ministri lemj par draudu novēršanu © DIENA(4)

Demokrātiskās pasaules aizsargāšana no globālajiem draudiem – tāds ir šajās dienās Londonā notiekošās pasaules industriāli attīstīto valstu (G7) ārlietu ministru tikšanās svarīgākais dienas kārtības jautājums. Tajā ietverts daudz atsevišķu punktu, sākot no attiecībām ar Krieviju un Ķīnu un beidzot ar reakciju uz militārās huntas aktivitātēm Mjanmā un Covid-19 vakcīnu pieejamību.

Indijā Covid-19 upuru skaits sasniedz jaunu dienas rekordu

Indijā pēdējo 24 stundu laikā reģistrēti 3645 Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, kas ir kārtējais rekords, iepriekšējās dienas rādītājus pārsniedzot par vairāk nekā 350 mirušajiem, liecina Veselības ministrijas statistikas dati.

Pie Kanāriju salām atrasti miruši 17 migranti

Pie Spānijai piederošajām Kanāriju salām pirmdien tika atrasta migrantu laiva ar 17 mirušiem cilvēkiem tajā, bet vēl trīs migranti tika izglābti, paziņoja Spānijas jūras glābšanas dienests.

Aicina Covid-19 ēnā neaizmirst citas vakcīnas © DIENA

Uzmanība, kas pasaulē pievērsta vakcinācijas pret Covid-19 kampaņām, tajā izmantoto vakcīnu pieejamībai un drošībai, ir aizēnojusi pastāvīgos centienus ikdienā panākt to, lai iespējami vairāk cilvēku pasaulē vakcinētos pret citām slimībām. Daudzas slimības, kas kādreiz ar tām inficētajiem izraisīja smagus un ilgstošus veselības traucējumus vai pat nāvi, ir izdevies uzveikt, tieši pateicoties valstiskajām imunizācijas programmām.