Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Cits

PVO: Pērn no masalām miruši 140 000 cilvēku(4)

Nepietiekamas vakcinācijas dēļ pagājušajā gadā pasaulē no masalām mirušo skaits pieaudzis līdz 142 000, kas ir par teju 15% vairāk nekā iepriekšējā gadā, paziņojusi ANO Pasaules veselības organizācija (PVO).

Ziemeļkoreja draud atsākt Trampa saukšanu nievājošos vārdos(4)

Ziemeļkoreja ceturtdien brīdināja, ka tā atsāks ASV prezidenta Donalda Trampa saukšanu par ''prātu izkūkojušu veci" un citos nievājošos vārdos, ja viņš turpinās lietot provokatīvus izteicienus, tostarp dēvējot Ziemeļkorejas līderi Kimu Čen Unu par "raķešu vīriņu".

Pabeigta ASV spēku izvešana no Sīrijas ziemeļaustrumiem(3)

ASV ir pabeigušas savu spēku izvešanu no Sīrijas ziemeļaustrumiem, pēc to pārdislocēšanas un samazināšanas izvietojot aptuveni 600 karavīrus daudz stabilākās pozīcijās citviet valstī, paziņojis ASV aizsardzības ministrs Marks Espers.

Sidneju ugunsgrēku dēļ pārņēmusi gaisa piesārņojuma krīze

Austrālijas savvaļas ugunsgrēki radījuši bezprecedenta piesārņojumu Sidnejā un valsts austrumu krastā, ceturtdien pavēstīja amatpersonas. Iedzīvotāji sūrojas par dūmu un putekļu kairinājumu acīm, turklāt pieaudzis sūdzību skaits par elpošanas ceļu problēmām.

Ķīna biedē ASV ar pretpasākumiem © DIENA(5)

Ķīnu sadusmojis ASV prezidenta Donalda Trampa lēmums parakstīt Kongresā pieņemto likumu, kas paredz iespēju piemērot sankcijas pret nelielās un ilgstošu protestu pārņemtās teritorijas valdību par nespēju saglabāt autonomiju no kontinentālās Ķīnas. Pekina to uzskata par iejaukšanos Ķīnas iekšējās lietās un draud ar nopietnām sekām.