Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Cits

Avoti: Gazas joslā noslēgts pamiers

Starp Izraēlu un palestīniešu kaujiniekiem Gazas joslā noslēgts pamiers, kas stājies spēkā ceturtdien plkst.5.30, aģentūrai AFP pavēstījis kāds avots Ēģiptē un kāds radikālā grupējuma Islāma džihāds pārstāvis.

Opozīcija pārņēmusi valdību Bolīvijā © DIENA(3)

Pēc Bolīvijas ilggadējā prezidenta Evo Moralesa atkāpšanās un došanās trimdā sevi par Dienvidamerikas valsts vadītāja pienākumu izpildītāju ir pasludinājusi opozīcijas politiķe Džanina Anjesa. Bolīviju ir pārņēmuši vardarbīgi protesti, kuru laikā ir izcēlušās sadursmes starp Moralesa atbalstītājiem un iedzīvotājiem, kas pieprasa jaunu vēlēšanu sarīkošanu.

Honkongu atkal paralizē protesti(9)

Demokrātiju atbalstošie protestētāji trešdien pastiprināja kampaņu, kas "uzplaukst visur", bloķējot ceļus un demolējot daudzviet Honkongā, kur šonedēļ vardarbība sasniegusi augstāko līmeni piecus mēnešus ilgušajos protestos.

Lietuvas ministrs: Krievijas uzsāktā mūsu tiesnešu vajāšana vērsta pret visu ES(9)

Krievijas uzsāktā kriminālvajāšana pret Lietuvas tiesnešiem un prokuroriem, kuri bijuši iesaistīti 1991.gada 13.janvāra apvērsuma lietas izskatīšanā un apsūdzības uzturēšanā, ir nepieredzēts uzbrukums, kas vērsts pret visu Eiropas Savienību (ES), otrdien paziņojis Lietuvas tieslietu ministrs Elvins Jankevičs, tiekoties ar Eiropas Parlamenta (EP) deputātiem Briselē.

Sidnejas apkārtnē slēgtas 600 skolas

Sidnejai un tai pieguļošajām teritorijām Austrālijas Jaundienvidvelsas štatā gatavojoties iespējamajiem "katastrofiskajiem" savvaļas ugunsgrēkiem, otrdien slēgtas vairāk nekā 600 skolas.

Eiropas Savienība pagarina sankcijas pret Venecuēlu(1)

Eiropas Savienība (ES) pirmdien vēl uz gadu pagarinājusi sankcijas pret Venecuēlas prezidenta Nikolasa Maduro valdību, cenšoties mudināt demokrātiskā ceļā atrisināt šīs Latīņamerikas valsts dziļo politisko un ekonomisko krīzi.