Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Cits

Kanāda no 2021.gada aizliegs vienreizlietojamo plastmasu(2)

Kanāda no 2021.gada aizliegs vienreizlietojamo plastmasu, pirmdien paziņoja premjerministrs Džastins Trudo, uzstājot, ka izaicinājums visai pasaulei ir pakāpeniski atteikties no plastmasas pudelēm, salmiņiem un maisiņiem, kas piesārņo okeānus.

Pāvestam Franciskam nepatīk ceļot(1)

Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks atzinis, ka viņam patiesībā nepatīk ceļot, lai gan viņš dodas ārvalstu vizītēs biežāk nekā viņa priekšteči.

Kazahstānas prezidenta amatā ievēlēts Tokajevs

Kazahstānā svētdien notikušajās prezidenta vēlēšanās uzvarējis pašreizējais valsts galva Kasims Žomarts Tokajevs, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas pirmdien publiskotie rezultāti.

NASA atvērs SKS tūrismam

ASV Nacionālā aeronautikas un kosmosa pārvalde (NASA) atvērs Starptautisko kosmosa staciju (SKS) uzņēmējdarbībai, tostarp tūrismam, piektdien paziņojis NASA finanšu direktors Džefs Devits.

Meksika bloķē jaunu Centrālamerikas migrantu karavānu(3)

Meksikas varas iestādes trešdien bloķēja jaunu Centrālamerikas migrantu karavānu, kas ieradusies Meksikā tālākam ceļam uz ASV, kamēr Meksikas valdība mēģina panākt, lai nepiepildītos ASV prezidenta Donalda Trampa draudi par muitas tarifu noteikšanu Meksikas precēm nelegālas imigrācijas dēļ.

Zelenskis pauž gatavību sarunām ar Krieviju(4)

Ukraina ir gatava sarunām ar Krieviju un Minskas vienošanās izpildei, taču valstij vispirms ir jābūt spējīgai aizstāvēt sevi un paaugstināt aizsardzības spējas, otrdien paziņoja Ukrainas jaunais prezidents Volodimirs Zelenskis.