Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Cits

Ķīnā ar koronavīrusu mirušo skaits sasniedz 132

Ķīnā mirušo skaits nāvējošā koronavīrusa uzliesmojumā ir pieaudzis līdz 132 cilvēkiem, bet apstiprināto infekcijas gadījumu skaits palielinājies līdz 5974, pārsniedzot iepriekš SARS epidēmijā kontinentālajā Ķīnā inficēto skaitu, trešdien paziņoja varas iestādes.

No Uhaņas uz Latviju plāno nogādāt vienu valstspiederīgo(8)

Viens Latvijas valstspiederīgais ir izrādījis vēlmi atgriezties Latvijā no Uhaņas pilsētas Ķīnā, kura ir epicentrs jaunajam koronavīrusam, šodien Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā atklāja Ārlietu ministrijas (ĀM) pārstāve Guna Japiņa.

Ķīnā pagarina brīvdienas, lai ierobežotu vīrusu © DIENA(5)

Nāvējošais koronavīruss turpina strauji izplatīties Ķīnā, kur valdība ir pagarinājusi ķīniešu Jaunā gada brīvdienas, lai mudinātu cilvēkus palikt mājās un nepārvietoties. Arī citas reģiona valstis pastiprina drošības pasākumus, lai novērstu jaunā vīrusa epidēmiju savā teritorijā.

ANO nosoda Lībijas ieroču embargo pārkāpumus

ANO misija Lībijā (UNSMIL) nosodījusi ANO Drošības padomes noteiktā Lībijas bruņojuma embargo pārkāpumus, kas joprojām turpinās, neraugoties uz starptautiskajā samitā Berlīnē pirms nedēļās pausto līderu apņemšanos.

Miljards izglītības tīklam autoritāro līderu laikmetā © DIENA(35)

Jaunu akmeni pasaules politikas jau tāpat nemierīgajā dīķī iemetis viens no pasaulē vispretrunīgāk vērtētajiem ar plašām sabiedriskajām aktivitātēm pazīstamajiem miljardieriem Džordžs Soross. Pagājušajā nedēļā, uzstājoties Pasaules ekonomikas foruma sanāksmē Davosā, viņš paziņoja, ka sāk "vissvarīgāko un ilgstošāko projektu savā dzīvē".