Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ogrē notiks starptautiskais fotogrāfijas seminārs Egona Spura ceļš

26.oktobrī plkst. 13 Ogres Kultūras centrā notiks desmitais starptautiskais fotogrāfijas seminārs Egona spura ceļš. To pirms desmit gadiem izveidoja izcilā fotogrāfa laikabiedri un draugi Vitauts Mihalovskis, Inta Ruka un Andrejs Grants.

Egona Spura fotogrāfiju cikls Rīgas proletāriešu rajoni 19. gadsimta beigas, 20. gadsimta sākums ir iekļauts Latvijas Kultūras kanonā. Laika biedri viņu atceras kā ieinteresētu, jūtīgu un atsaucīgu kolēģi un pedagogu. 15 gadus Egons Spuris bija Ogres Foto kluba mākslinieciskais vadītājs. Seminārs ir vienīgais šāda veida notikums fotogrāfijas nozarē, kas bez pārtraukuma notiek desmit gadus. Katru gadu tas uz Ogri atved ap simts fotogrāfu no visas Latvijas, kā arī kaimiņvalstīm.

Foto semināra mērķis ir demokrātiskā gaisotnē iepazīstināt ar dažādu Latvijas un citu valstu fotogrāfu radošo darbību. Šogad seminārā par saviem projektiem stāstīs Valentīns Odnovjuns (Lietuva/Ukraina), Diāna Tamane, Ansis Starks, Aigars Hibneris, Vitālijs Vinogradovs, Anna Volkova un Vladimirs Svetlovs (Orbīta) un foto klubs Ogre.

Kultūras centrā notiks arī vairāku izstāžu atklāšana. Semināru organizē Ogres foto klubs, kas šogad atzīmē savu 50. pastāvēšanas gadu.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vienmēr kopā ar Marinu Rebeku

Soprāna Marinas Rebekas un pianistes Lailas Holbergas koncerts Rundāles pilī atvēra durvis uz citu realitāti – tajā valdīja dziļi personiskas kamermūzikas gaisotne, bet netika zaudēts nekas no ope...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja