Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Mārkla saņem kritiku Parīzes modes nedēļā

Kritika.

Megana Mārkla Parīzes modes nedēļas laikā piedzīvojusi neveiklas situācijas, kas izraisījušas plašu kritiku un diskusijas par viņas intelektu un morāli.

Mārkla vietnē Instagram publicēja video, kurā redzama, braucot limuzīnā ar bezrūpīgi gaisā saceltām kājām netālu no Pont de l’Alma tuneļa – vietas, kur 1997. gadā dzīvību zaudēja princese Diāna. Šo video daudzi komentāros nodēvēja par bezjūtīgu un nepieklājīgu, norādot, ka šāda uzvedība liecina par empātijas un veselā saprāta trūkumu, ziņo medijs Page Six

Mārkla jau nākamajā dienā deva jaunu tēmu diskusijām: viņa apmeklēja Balenciaga modes skati, un viņas klātbūtne tika kritizēta saistībā ar šī zīmola iepriekšējo reklāmas kampaņu, kurā tika izmantoti bērni, kas pozē ar fetiša tematikā rotātiem plīša lāčiem.

 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Kaķa vietā suns

Pirms gada savu uzvaras ieskrējienu bija sācis nu jau visiem labi zināmais tumšpelēkais kaķis. Tagad kārta sunim – tam, ko līdz ekrānam aizveduši brāļi Ābeles.

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata