Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 26. jūnijs
Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis, Ingūna

Vīriešu lietas

Pirms 30 gadiem SestDiena rakstīja...

Izstādi Latvijas vēstures muzejā Vīrietis bija, ir un… apcerēja 1994. gada 4. jūnija SestDiena, apvaicādāmās arī muzeja telpu uzraudzītājām, kādu viņas atceras savu sapņu vīrieti. Mirdzas kundze: "Es viņu pirmoreiz ieraudzīju Gaujienā biedrības nama ballē, tur jau mūsu laikos visas tās saiešanas notika. Viņš mani uzlūdz padancot. Dejot man patika par visu vairāk, es jutu tikai, cik debešķīgi viņš prot tango, lēno valsi un slavfoksi. Ne izskats, ne apģērbs man nelikās svarīgs. Vēlāk, kad apprecējāmies, mani tomēr priecēja, ka vīram ir laba gaume. Toreiz modes kliedziens bija getras no smalka filca. Tādas viņš nēsāja uz kurpēm un vēl dzeltenīgus ādas cimdus." Kristīnes kundze: "Es biju šiverīgs sešpadsmitgadīgs lauku meitēns, kad atbraucu Rīgā pie tantes uz Ziemassvētkiem. Iepirkāmies Consum veikalā. Un tā, apkrāvusies ar paciņām, es saskrējos ar staltu virsnieku. Man patika viņa stāja, pieklājība, elegance un laipnība. It īpaši formas tērps, jo Latvijas armijas virsnieki to prata nest. Pirmoreiz savu nākamo vīru šlipsē un uzvalkā ieraudzīju, kad viņš atbrauca uz laukiem lūgt tēvam manu roku. Tas bija neilgi pirms liktenīgā četrdesmitā gada…"

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli


Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata